Близько 60 військовослужбовців із Пскова відмовилися воювати в Україні

Близько 60 військовослужбовців із Пскова відмовилися воювати в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Близько 60 військовослужбовців із Пскова (Росія) відмовилися воювати на території України. Спочатку їх привезли на територію Білорусі, але потім доставили назад до місця дислокації до Пскова.

Про це пише “Пскоўская губернія”.

Сайт видання, яке заблокували в Росії, повідомляє, що воювати на території України відмовилися близько 60 військовослужбовців:

“Після перших днів війни вони були спочатку виведені на територію Республіки Білорусь, після чого повернулися до місця дислокації до Пскова. Зараз більшу частину з них звільняють, але деяким погрожують і кримінальними справами”.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Німецька служба зовнішньої розвідки (BND) перехопила радіоповідомлення російських військових про вбивство мирних жителів у Бучі. Звірства, можливо, були частиною плану придушення місцевого населення.

Після того, як у мережу злили відео передачі посилок російських мародерів, російський оператор доставки відключив відеотрансляції зі своїх відділень на кордоні з Україною. Інакше кажучи, компанія прикриває дії військових.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна після завершення війни з Росією відновлюватиметься у три етапи. План відновлення вже отримав назву U-24.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, Російська Федерація вже 43-й день продовжує повномасштабну збройну агресію проти України. Основні зусилля окупанти зосереджують на підготовці до наступальної операції на сході, метою якої є встановлення повного контролю за територією Донецької та Луганської областей . Ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Южнобузькому та Таврійському напрямах.

Джерело: Народна Правда