Дочки Путіна потрапили під санкції: що про них відомо

Дочки Путіна потрапили під санкції: що про них відомо
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти дочок Володимира Путіна – Катерини Тихонової та Марії Воронцової. Тихонова – технічний керівник, чия робота підтримує Уряд РФ та оборонну промисловість. Воронцова керує фінансованими державою програмами, які отримали від Кремля мільярди доларів на дослідження в галузі генетики та перебувають під особистим контролем Путіна.

Докладніше про спадкоємців Путіна йдеться у матеріалі “Української правди”.

Незважаючи на те, що Путін не афішує особисте життя, відомо, що Марія Воронцова народилася 1985 року в Ленінграді, а Катерина Тихонова – 1986 року у Дрездені. Доньки Володимира Путіна були народжені у шлюбі з Людмилою Шкребневою (шлюб розпався у 2013 році). Марія одержала ім’я на честь матері Путіна – Марії Іванівни Шеломової. Згодом взяла прізвище Воронцова.

Тихонову та Воронцову внесено до списку санкцій відповідно до наказу №14024 за те, що є повнолітніми дітьми Путіна – особи, майно та майнові інтереси якої заблоковані відповідно до наказу №14024″.

Путін офіційно дочок не визнає (в обох не просто так інші прізвища), але виступає з ними на різноманітних заходах. Наприклад, у червні 2021 року Катерина та Марія були спікерами на Санкт-Петербурзькому міжнародному економічному форумі, на якому виступав і Володимир Путін.

Ендокринолог Марія Воронцова – член ради з реалізації Федеральної науково-технічної програми розвитку генетичних технологій, провідний науковий співробітник НМІЦ ендокринології МОЗ та заступник голови Російського товариства молодих ендокринологів. ЗМІ називали її старшою дочкою Путіна.

Катерина Тихонова обіймає посаду заступника директора Інституту математичних досліджень складних систем МДУ та керує фондом “Національний інтелектуальний розвиток”, поєднуючи цю посаду з посадою голови Центру національного інтелектуального резерву (ЦНДР, підрозділ МДУ).

Обидві структури працюють під брендом “Іннопрактика”. “Іннопрактика” займається розробками у сфері високих технологій та є одним із розробників концепції технологічної долини на базі МДУ.

За даними ЗМІ, Марія одружена з голландцем Йоррітом Йоостом Фаассеном – бізнесменом, колишнім топменеджером “Газпромбанку” та російської консалтингової групи “МЕФ аудит”. У пари є син, народжений у 2012 році у Москві.

2014 року з’явилася інформація, що сім’я Марії живе у Ворсхотені на півдні Нідерландів, але 2015 року Путін стверджував, що жодна з його дочок ніколи не жила за кордоном.

ЗМІ повідомляли, що шлюб починає розпадатися.

Катерина відмовилася від прізвища Путіна, взявши замість неї по батькові своєї бабусі по материнській лінії, Катерини Тихоновни Шкребневої, і ставши Катериною Тихоновою.

Катерина з лютого 2013 року по січень 2018 року була одружена з Кирилом Шамаловим – сином Миколи Шамалова, співвласника банку “Росія” та товариша Путіна з кооперативу “Озеро”.

У Путіна можуть бути й інші діти – деякі ЗМІ вважають Луїзу Розову (Єлизавету Кривоногих) позашлюбною дочкою президента РФ, також Путін може мати спадкоємців від Аліни Кабаєвої, відносини з якою не афішувалися.

Розова

Дочки Путіна потрапили під санкції: що про них відомо

За даними ЗМІ, у Кабаєвої четверо дітей вона живе з ними у Швейцарії. Після вторгнення Росії в Україну, активісти вимагали її депортації звідти.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Станом на сьогодні, 7 квітня, в Україні погоджено 10 гуманітарних коридорів для евакуації населення.

Повітряні Сили ЗС України продовжують знищувати ворога у повітрі. 6 квітня зенітні ракетні війська знищили три повітряні цілі.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, Російська Федерація вже 43-й день продовжує повномасштабну збройну агресію проти України. Основні зусилля окупанти зосереджують на підготовці до наступальної операції на сході, метою якої є встановлення повного контролю за територією Донецької та Луганської областей . Ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Южнобузькому та Таврійському напрямах.

Джерело: Народна Правда