“Кого мені тепер ненавидіти?”: жертви російської пропаганди шоковані звірствами “визволителів”

”Кого мені тепер ненавидіти?”: жертви російської пропаганди шоковані звірствами “визволителів”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Жителі тимчасово окупованих територій шоковані поведінкою російських військовослужбовців, які називають себе визволителями. Служба безпеки перехопила чергову розмову між бойовиком “ДНР”, чий підрозділ стоїть у Херсонській області та його родичкою, яка мешкає у Тарасівці Запорізької області.

Жінка зізнається, що раніше вірила родичу, який розповідав про нацистів та бандерівців, але реальність її шокувала.

“Сергю, їдь сюди і подивися, що тут робиться! Я херней не страждаю! Я завжди вірила тобі! Вірила, як ти мені пояснював за бандерівців… я зненавиділа їх. А тепер кого мені ненавидіти?”, – цікавиться жінка у свого племінника.

За її словами, вона не знає, як уберегти своїх 14-ти та 10-річну онучок від знущання «визволителів»:

«Ми їм ковбаси, а вони залазять у будинок, гвалтують дітей та стріляють у ноги, – плаче жінка. – Що мені робити? Вони ходять селом, питають, де молоді дівчата і пропонують за них солярку».

Родич радить їхати.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Німецька служба зовнішньої розвідки (BND) перехопила радіоповідомлення російських військових про вбивство мирних жителів у Бучі. Звірства, можливо, були частиною плану придушення місцевого населення.

Після того, як у мережу злили відео передачі посилок російських мародерів, російський оператор доставки відключив відеотрансляції зі своїх відділень на кордоні з Україною. Інакше кажучи, компанія прикриває дії військових.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна після завершення війни з Росією відновлюватиметься у три етапи. План відновлення вже отримав назву U-24.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, Російська Федерація вже 43-й день продовжує повномасштабну збройну агресію проти України. Основні зусилля окупанти зосереджують на підготовці до наступальної операції на сході, метою якої є встановлення повного контролю за територією Донецької та Луганської областей . Ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Южнобузькому та Таврійському напрямах.

Джерело: Народна Правда