Лукашенко вимагає, щоб Білорусь включили у переговори щодо України

Лукашенко вимагає, щоб Білорусь включили у переговори щодо України
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

“Президент” Олександр Лукашенко вимагає, щоб Білорусь включили до переговорів щодо України.

Виступаючи з промовою, Лукашенко заявив, що його “ввязали в это”, тож на мирних переговорах України та Росії має прозвучати позиція Білорусі. А ще “это” він назвав війною, а не спеціальною операцією, як наказують у Кремлі.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Німецька служба зовнішньої розвідки (BND) перехопила радіоповідомлення російських військових про вбивство мирних жителів у Бучі. Звірства, можливо, були частиною плану придушення місцевого населення.

Після того, як у мережу злили відео передачі посилок російських мародерів, російський оператор доставки відключив відеотрансляції зі своїх відділень на кордоні з Україною. Інакше кажучи, компанія прикриває дії військових.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна після завершення війни з Росією відновлюватиметься у три етапи. План відновлення вже отримав назву U-24.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, Російська Федерація вже 43-й день продовжує повномасштабну збройну агресію проти України. Основні зусилля окупанти зосереджують на підготовці до наступальної операції на сході, метою якої є встановлення повного контролю за територією Донецької та Луганської областей . Ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Южнобузькому та Таврійському напрямах.

Джерело: Народна Правда