Російська пошта прикриває мародерів – відключено відеотрансляцію відділень біля України

Російська пошта прикриває мародерів – відключено відеотрансляцію відділень біля України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Після того, як у мережу злили відео передачі посилок російських мародерів, російський оператор доставки відключив відеотрансляції зі своїх відділень на кордоні з Україною. Іншими словами, компанія прикриває дії військових.

Про це повідомляє ВВС.

Журналісти виявили, що російський оператор експрес-доставки вантажів СДЕК відключив відеотрансляції зі своїх відділень на кордоні з Україною.

Сталося це після того, як білоруські опозиційні журналісти отримали відео із камер спостереження служби доставки “СДЕК”. На кадрах було чітко видно, як російські окупанти оформляють поштою награбоване майно з України.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна після завершення війни з Росією відновлюватиметься у три етапи. План відновлення вже отримав назву U-24.

Станом на сьогодні, 7 квітня, в Україні погоджено 10 гуманітарних коридорів для евакуації населення.

Повітряні Сили ЗС України продовжують знищувати ворога у повітрі. 6 квітня зенітні ракетні війська знищили три повітряні цілі.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, Російська Федерація вже 43-й день продовжує повномасштабну збройну агресію проти України. Основні зусилля окупанти зосереджують на підготовці до наступальної операції на сході, метою якої є встановлення повного контролю за територією Донецької та Луганської областей . Ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Южнобузькому та Таврійському напрямах.

Джерело: Народна Правда