Росія спробує повністю окупувати Донецьку та Луганську області та знову піти на Київ

Росія спробує повністю окупувати Донецьку та Луганську області та знову піти на Київ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російські війська проходять передислокацію на схід України, де намагатимуться взяти під повний контроль усю Донецьку та Луганську області, а потім знову спробують захопити Київ.

Про це заявив заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Грузевич, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Ситуація залишається напруженою. Ворог змінив свій напрямок, і найближчим часом намагатиметься взяти під контроль Донецьку та Луганську області, після чого слід чекати повторного наступу все-таки на столицю”, – заявив він.

За його словами, зараз вживаються заходи щодо збільшення зовнішнього кола оборони Києва та Київської області, продовжуються заходи щодо нарощування фортифікаційного обладнання та підготовки особового складу.

Він також додав, що зараз у Київській області невелике затишшя, але не для військових, адже активно відбувається фаза підготовки особового складу, який прибув на поповнення, підготовки підрозділів територіальної оборони до активних дій.

“Майже всі ділянки, які можна використовувати, ми зараз використовуємо для навчання особового складу використанню новітнього озброєння, яке зараз надходить із країн-партнерів, здійснюємо навчання тактиці дій для того, щоб бути готовими до відображення можливого повторного наступу на столицю”, – додав Грузевич. 

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Німецька служба зовнішньої розвідки (BND) перехопила радіоповідомлення російських військових про вбивство мирних жителів у Бучі. Звірства, можливо, були частиною плану придушення місцевого населення.

Європарламент підтримав резолюцію про заклик до повного та негайного ембарго на імпорт російських енергоносіїв: нафти, газу, вугілля та ядерного палива.

Джерело: Народна Правда