Вбивства в Бучі були частиною стратегії залякати та придушити опір, – німецька розвідка отримала докази

Вбивства в Бучі були частиною стратегії залякати та придушити опір, – німецька розвідка отримала докази
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Німецька служба зовнішньої розвідки (BND) перехопила радіоповідомлення російських військових про вбивства мирних жителів у Бучі. Звірства, можливо, були частиною плану придушення місцевого населення.

Про це пише Spiegel.

Росія продовжує заявляти, що масові вбивства мирних жителів у Бучі – це провокація та вистава. Незважаючи на це, розвідка Німеччини перехопила радіоповідомлення, в якому один російський солдат повідомляє іншому, що вбив мирного жителя Бучі, який пересувався на велосипеді. Можливо, цей чоловік, знімок з яким уже облетів увесь світ.

Є також інша розмова, в якій йдеться про те, що командування наказало солдатам спочатку допитувати полонених, а потім вбивати їх.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Розвідка зазначає, що ключову роль у цих звірствах відіграли російські найманці, зокрема члени ПВК “Вагнер”. Самі місцеві кажуть, що спочатку до міста зайшли молоді російські солдати, але потім їх змінили, зокрема чеченців. Тоді ситуація погіршала.

Вбивства мирних жителів, можливо, було частиною стратегії залякати населення та придушити ймовірний опір.

Після того, як у мережу злили відео передачі посилок російських мародерів, російський оператор доставки відключив відеотрансляції зі своїх відділень на кордоні з Україною. Інакше кажучи, компанія прикриває дії військових.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна після завершення війни з Росією відновлюватиметься у три етапи. План відновлення вже отримав назву U-24.

Станом на сьогодні, 7 квітня, в Україні погоджено 10 гуманітарних коридорів для евакуації населення.

Повітряні Сили ЗС України продовжують знищувати ворога у повітрі. 6 квітня зенітні ракетні війська знищили три повітряні цілі.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, Російська Федерація вже 43-й день продовжує повномасштабну збройну агресію проти України. Основні зусилля окупанти зосереджують на підготовці до наступальної операції на сході, метою якої є встановлення повного контролю за територією Донецької та Луганської областей . Ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Южнобузькому та Таврійському напрямах.

Джерело: Народна Правда