Ворог жорстко атакує схід та зачищає південь від патріотів, – Генштаб

Ворог жорстко атакує схід та зачищає південь від патріотів, – Генштаб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російська Федерація вже 43-й день продовжує повномасштабну збройну агресію проти України. Основні зусилля окупанти зосереджують на підготовці до наступальної операції на сході, метою якої є встановлення повного контролю над територією Донецької та Луганської областей.

За даними Генерального штабу ЗСУ, ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Південнобузькому та Таврійському напрямах.

На Слобожанському напрямку противник блокує Харків та здійснює артилерійські обстріли.
На Донецькому та Таврійському напрямах ворог продовжує артилерійські обстріли населеного пункту Попасна. Ворог має намір відновити наступи на Рубіжне, Нижнє та Новобахмутівку. Також окупанти безуспішно намагалися прорвати оборону підрозділів наших військ у районі населеного пункту Новотошківське.

На Южнобугском напрямі ворог здійснює оборону раніше зайнятих рубежів, вживає заходів щодо відновлення боєздатності своїх підрозділів. Продовжує проводити жорсткі фільтраційні заходи на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.

Частина російських підрозділів, що виводяться, розміщується в наметових містечках на території ряду областей РФ, що межують з Україною. Військовослужбовці відмовляються брати участь у подальших бойових діях на території України. Морально-психологічний стан зазначеного особового складу низький і має тенденцію до погіршення.

Командування Збройних Сил РФ продовжує пошук можливостей вирішення проблемного питання поповнення людськими ресурсами своїх підрозділів. Російські військові комісаріати активізували роботу з військовозобов’язаними, звільненими з військової служби після 2012 року, які мають військово-облікові спеціальності водія, механіка-водія, розвідника, а також молодших командирів.

Офіційною причиною виклику у військкомати є проведення зборів з підготовки за вказаними військовими спеціальностями строком на 3 місяці. Також на території так званої придністровсько-молдавської республіки проводиться відповідна агітаційна робота з населенням, яке має російське громадянство.

Окупанти продовжують проводити насильницькі дії щодо цивільного населення на тимчасово окупованих територіях. Здійснюють примусове вивезення населення Маріуполя у тимчасово окуповані райони Донецької області.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Станом на сьогодні, 7 квітня, в Україні погоджено 10 гуманітарних коридорів для евакуації населення.

Повітряні Сили ЗС України продовжують знищувати ворога у повітрі. 6 квітня зенітні ракетні війська знищили три повітряні цілі.

Джерело: Народна Правда