Європарламент підтримав негайне введення ембарго на імпорт нафти та газу з РФ

Європарламент підтримав негайне введення ембарго на імпорт нафти та газу з РФ
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Європарламент підтримав резолюцію про заклик до повного та негайного ембарго на імпорт російських енергоносіїв: нафти, газу, вугілля та ядерного палива.

Про це повідомив депутат Європарламенту Гай Верхофштадт, пише Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Документ підтримала переважна більшість депутатів. За нього проголосували 413 із 552 парламентаріїв. Утрималися – 46, проти – 93.

Зазначимо, рішення Європарламенту має скоріше рекомендаційний, а не обов’язковий характер.

У документі зазначається, що Раді ЄС слід прийняти подальші “жорсткі санкції, які б відповідали ескалації російської агресії, що триває, і шокуючим звірствам, скоєним армією РФ, які є без сумніву військовими злочинами”.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Близько 60 військовослужбовців із Пскова (Росія) відмовилися воювати на території України. Спочатку їх привезли на територію Білорусі, але потім доставили назад до місця дислокації до Пскова.

Німецька служба зовнішньої розвідки (BND) перехопила радіоповідомлення російських військових про вбивство мирних жителів у Бучі. Звірства, можливо, були частиною плану придушення місцевого населення.

Після того, як у мережу злили відео передачі посилок російських мародерів, російський оператор доставки відключив відеотрансляції зі своїх відділень на кордоні з Україною. Інакше кажучи, компанія прикриває дії військових.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна після завершення війни з Росією відновлюватиметься у три етапи. План відновлення вже отримав назву U-24.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, Російська Федерація вже 43-й день продовжує повномасштабну збройну агресію проти України. Основні зусилля окупанти зосереджують на підготовці до наступальної операції на сході, метою якої є встановлення повного контролю за територією Донецької та Луганської областей . Ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Южнобузькому та Таврійському напрямах.

Джерело: Народна Правда