У Зеленського допускають винесення Криму “за дужки” заради мирного договору з РФ

У Зеленського допускають винесення Криму “за дужки” заради мирного договору з РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Українська сторона може піти на винесення питання окупованого Криму “за лапки” заради підписання реального мирного договору з Росією. Але питання територіальної цілісності визначатимуся виключно президентом Володимиром Зеленським.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

“Все, що стосується територіальної цілісності, визначається виключно президентом України. Він свою позицію неодноразово висловлював: Крим – це непорушна частина України. Усі території України – це Україна”, – відповів він на питання про готовність винести питання півострова “за дужки”, якщо він стане непереборною перешкодою для підписання мирного договору.

За його словами, якісь питання можна виносити на окремі переговорні позиції.

“Але для нас принципово – це закінчення війни з реальною формулою безпеки, яка дозволить у майбутньому не мати таких війн на території України. Ми хочемо точно знати, скільки країн будуть з нами з першого дня, у разі чого, а не чекати на 72 години, поки ми припинимо існувати. Ми не перестали існувати 43 дні та не перестанемо ще тисячі років, стільки, скільки потрібно українській цивілізації”, – додав Подоляк.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

8 квітня погоджено 10 гуманітарних коридорів для евакуації населення.

Джерело: Народна Правда