“Не хочу бути фаршем”: російські солдати відмовляються йти на передову в Україні

”Не хочу бути фаршем”: російські солдати відмовляються йти на передову в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російські солдати відмовляються йти у наступ в Україні та саботують накази керівництва. Чоловіки заявляють, що не хочуть бути “фаршем”, їх не лякає навіть в’язниця – без воєнного стану, упевнені вони, їх не посадять.

Перехоплення чергової розмови російського військовослужбовця із матір’ю публікує Служба безпеки України.

“Деякі з їхніх підрозділів вже на межі бунту. Про це свідчать численні перехоплення СБУ. Ось як у цій розмові “відповідача” з матір’ю. Воїн із Краснодарського краю каже, що йому набридло” сидіти, дивитися, як по нас б’ють, а ми в відповідь нічого не можемо зробити”, – йдеться у повідомленні.

Чоловік скаржиться, що його підрозділ сприймають як “смертний полк”, тому що в ньому найбільше загиблих. За його словами, відмовників уже багато.

“Я у відмову сьогодні пішов… від передової. Відмовився виконувати поставлені завдання. Там сьогодні як тільки не агітували: ви ганьба, труси, як ви виховуватимете дітей, як ви дивитиметеся в очі батькам… Я говорю: фаршем бути я не хочу… Ми на охороні командного пункту. Нас від сили з, напевно, 150-ти таких як я 130. Хто нас засудить? У нас що, у країні якесь становище запровадили, чи що? Це максимум загрожує звільненням”, – каже він.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинуло 183 дитини. Ще 342 постраждали.

Українські захисники знищили склад із боєкомплектом російських військ у окупованого Новоайдара на Луганщині.

Валовий внутрішній продукт України за підсумками 2022 року може впасти на 45,1% , порівняно з попереднім роком.

Джерело: Народна Правда