Росіяни погрожують застосувати хімічну зброю у Маріуполі

Росіяни погрожують застосувати хімічну зброю у Маріуполі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російський бойовик з окупованого Донецька Едуард Басурін озвучив план знищення українських захисників у Маріуполі. Він хоче заблокувати їх на заводі “Азовсталь”, а потім застосувати хімічну зброю.

Його цитує РІА “Новости”.

Видання зазначає, що напередодні ватажок невизнаної ДНР Денис Пушилін заявив, що в районі “Азовсталі” блоковано не менше 1,5 тисяч українських бійців. Басурин, який керувати так званою “народною міліцією ДНР” заявив, що штурмувати підземні укріплення “Азовсталі” у Маріуполі немає сенсу:

“Там підземні поверхи, тому брати даний об’єкт штурмом сенсу не має. Тому що можна покласти велику кількість своїх солдатів, а противник втрат як таких не понесе. Тому зараз треба розібратися з блокуванням цього заводу, знайти всі виходи та входи – у принципі , це можливо зробити. А після цього вже звернутися, я думаю, до хімічних військ, які знайдуть спосіб, як викурити кротів зі своїх нір”.

Росіяни погрожують застосувати хімічну зброю у Маріуполі

Зазначимо, що напередодні розвідка Великобританії заявила, що є висока ймовірність застосування російськими військами фосфорних боєприпасів у Маріуполі.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Значну частину Запорізької області було окуповано у перші тижні повномасштабного вторгнення Росії. Включно з атомною електростанцією в Енергодарі. При цьому голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух вважає, що окупанти самі покинуть станцію.

Німецький оборонний концерн Rheinmetall заявив про готовність поставити Україні до 50 танків Leopard 1, а також до 60 БМП типу Marder, але для їхнього відправлення ще потрібно отримати дозвіл уряду ФРН.

36-а окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білінського, підрозділ якої зараз у Маріуполі, більше не має боєприпасів для захисту міста.

Джерело: Народна Правда