У Маріуполі загинули десятки тисяч людей – Зеленський

У Маріуполі загинули десятки тисяч людей – Зеленський
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у Маріуполі загинули десятки тисяч людей, оскільки Росія хоче зробити з нього “показово знищене місто”.

Про це він повідомив, виступаючи перед парламентом Південної Кореї.

“Маріуполь зруйнований. Там десятки тисяч загиблих. Але навіть незважаючи на це, росіяни не зупиняють наступальну операцію. Вони хочуть зробити так, щоб Маріуполь був показово знищеним містом”, – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, Маріуполь під обстрілами з 24 лютого, з 1 березня місто перебуває у блокаді. Незважаючи на те, що місто практично знищене – Росія скидала бомби лікарні, театр і навіть пологовий будинок – окупанти продовжують завдавати ударів. Київ не може організувати безпечний гуманітарний коридор, окупанти зривають домовленості. При цьому в місті немає їжі, води та світла.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Значну частину Запорізької області було окуповано у перші тижні повномасштабного вторгнення Росії. Включно з атомною електростанцією в Енергодарі. При цьому голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух вважає, що окупанти самі покинуть станцію.

Внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинуло 183 дитини. Ще 342 постраждали.

Українські захисники знищили склад із боєкомплектом російських військ у окупованого Новоайдара на Луганщині.

Валовий внутрішній продукт України за підсумками 2022 року може впасти на 45,1% , порівняно з попереднім роком.

Джерело: Народна Правда