Бери все, але дивись, акуратніше”: родичі чекають на росіян не з перемогою, а з награбованим

Бери все, але дивись, акуратніше”: родичі чекають на росіян не з перемогою, а з награбованим
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російські окупанти називають мародерство в Україні “спецоперацією із зачистки будинків”.

Чергову перехоплену розмову окупантів опублікувала СБУ.

“Родичі окупантів чекають на них не з перемогою, а з награбованими речами. Мародерство, до речі, називають «спецоперацією із зачистки будинків». Про це йдеться у нових телефонних розмовах загарбників, які є у розпорядженні СБУ. На записі чути, що деякі рашисти приймають замовлення від близьких, як перед походом до супермаркету, як ось цей «герой»: зателефонував своєму батькові прямо з будинку, що грабував, порадував батька-рибалку тим, що потрапив у будинок «багатого рибалки». Останній, як почув список фірм виробників рибальського спорядження, навіть розхвилювався: “…ні х*ера се! Ти знаєш, скільки ті воблери, які я купував по 800 рублів? Зараз по 2 тисячі лежать”, – йдеться у повідомленні силовиків.

Дізнавшись, що там такого добра чимало, наставляє сина: “Так, бери все, що буде там, але дивися тільки акуратно… щоб мародерство вам там не приписали, бл*дь. …це, ніби як трофей, але щоб вас там не фотографував ніхто”.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Нагадаємо, виступаючи на космодромі «Східний» разом із Лукашенком, Путін заявив , що зіткнення з антиросійськими силами, яких вирощували в Україні, було неминуче, це було питання часу. За його словами, ВКС РФ у ході «спецоперації в Україні діють мужньо, грамотно, ефективно та результативно».

Начальник Головного управління розвідки Міноборони, генерал-майор Кирило Буданов попередив , що російські спецслужби планують серію терактів з мінуванням та вибухом житлових будинків, лікарень та шкіл у російських населених пунктах, а також завданням ракетно-бомбових ударів по місту Білгороду або одному з міст Криму.

 

Джерело: Народна Правда