Чеченський сценарій: у Росії плануються теракти для мобілізації проти України

Чеченський сценарій: у Росії плануються теракти для мобілізації проти України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Російські спецслужби планують серію терактів з мінуванням та вибухом житлових будинків, лікарень та шкіл у російських населених пунктах, а також завданням ракетно-бомбових ударів по місту Бєлгород або одному з міст Криму.

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони генерал-майор Кирило Буданов.

За його словами, путінський режим спробує консолідувати росіян проти українців після провалу плану мобілізації в Росії.

Буданов вважає, що теракти у прикордонних російських областях можуть подаватися як “помста українських націоналістів за Бучу та Краматорськ”, а також з метою виправдання жорстокості росіян проти українського мирного населення.

Глава розвідки нагадав, що останніми днями російська влада “дедалі активніше розганяє маховик антиукраїнської істерії”. Зокрема, у Білгородській та Курській областях активно риють окопи, нагнітають паніку щодо вигаданого наступу українських добровольчих батальйонів та диверсійних груп.

Буданов також нагадав, що аналогічний сценарій Росія використала у Чечні. У ті роки серія “гбшних” терактів проти російських багатоквартирних будинків стала основою для знищення Чечні.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Нагадаємо, виступаючи на космодромі «Східний» разом із Лукашенком, Путін заявив , що зіткнення з антиросійськими силами, яких вирощували в Україні, було неминуче, це було питання часу. За його словами, ВКС РФ у ході «спецоперації в Україні діють мужньо, грамотно, ефективно та результативно».

Джерело: Народна Правда