Хімічна атака у Маріуполі: “Азов” розповів про стан постраждалих

Хімічна атака у Маріуполі: “Азов” розповів про стан постраждалих
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Постраждалі внаслідок поширення ворогом отруйної речовини невідомого походження у Маріуполі перебувають у відносно задовільному стані. Контакт цивільних осіб із речовиною був мінімальним – епіцентр ураження був на певній відстані. Військовослужбовці перебували ближче.

Про це повідомив Денис Прокопенко, командир полку “Азов”.

Постраждалі кажуть, що встигли помітити щось подібне до диму чи туману. Основна симптоматика постраждалих: гіперемія обличчя, підвищення тиску, сухість та печіння в ділянці носоглотки, слизових ділянок очей, тахікардія, шум у вухах, ядуха, запаморочення.

Потерпілим надавалася симптоматична допомога. Визначити, яку речовину використав ворог та зробити токсикологічний аналіз неможливо – захисники Маріуполя та жителі міста – у повній блокаді ворога.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Нагадаємо, заступник міністра оборони Ганна Маляр повідомляла , що Україна перевіряє інформацію про можливе застосування хімічної зброї російськими окупантами у Маріуполі.

36-а окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білінського, підрозділ якої зараз у Маріуполі, більше не має боєприпасів для захисту міста.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Маріуполі загинули десятки тисяч людей, оскільки Росія хоче зробити з нього “показово знищене місто”.

Джерело: Народна Правда