Путін переселяє українців до Сибіру та за Полярне коло, – The Independent

Путін переселяє українців до Сибіру та за Полярне коло, – The Independent
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російський президент Володимир Путін переселяє українців з тимчасово окупованих територій у Сибір та за Полярне коло.

Як повідомляє The Independent, за тисячі кілометрів від своїх будинків опинилося близько 100 тисяч людей.

За даними офіційних документів, на яке посилається видання, Кремль видав наказ про переселення 95 739 мешканців Донецької та Луганської областей за 5500 миль (понад 8850 км) від їхніх будинків:

“В указі зазначалося, що “з урахуванням ситуації, що склалася в Україні”, Російська Федерація “узгоджує розподіл” громадян на “суб’єктів Російської Федерації” і просила владу “забезпечити прийом” 95 739 осіб”.

Вказано, що у Кремлі запланували відправку 11 398 осіб у Сибір, 7 218 людей на Далекий Схід та 7 023 – на Північний Кавказ, включаючи інші регіони: Чечня, Інгушетія та Дагестан.

Видання також пише, що людей з Маріуполя просили підписати документи, в яких стверджується, що “українські війська обстрілювали їхнє місто”. Колишні жителі Маріуполя стверджують, що не зможуть повернутися до України, оскільки на них чекає “переслідування”.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Нагадаємо, виступаючи на космодромі «Східний» разом із Лукашенком, Путін заявив , що зіткнення з антиросійськими силами, яких вирощували в Україні, було неминуче, це було питання часу. За його словами, ВКС РФ у ході «спецоперації в Україні діють мужньо, грамотно, ефективно та результативно».

Начальник Головного управління розвідки Міноборони, генерал-майор Кирило Буданов попередив , що російські спецслужби планують серію терактів з мінуванням та вибухом житлових будинків, лікарень та шкіл у російських населених пунктах, а також завданням ракетно-бомбових ударів по місту Білгороду або одному з міст Криму.

Джерело: Народна Правда