Росія може залучити інші країни у травні: астролог дала прогноз щодо війни для України

Росія може залучити інші країни у травні: астролог дала прогноз щодо війни для України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

12 квітня відбувається поєднання Юпітера і Нептуна в Рибах, очікується перехід на інший рівень, трансформацію зла на добро, але війна ще не закінчиться, – каже астролог Ганна Карпеєва.

У себе в Instagram вона передбачає, що можливо буде підписано важливий договір, який, незважаючи на це, війну не закінчить:

“Більш того, затемнення, які попереду відбудуться, запустять механізм повернення Україні територій. Це все затягнеться до весни 2023 року. Також очікується в травні можливе втягування у військові дії з РФ інших країн”.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Нагадаємо, виступаючи на космодромі «Східний» разом із Лукашенком, Путін заявив , що зіткнення з антиросійськими силами, яких вирощували в Україні, було неминуче, це було питання часу. За його словами, ВКС РФ у ході «спецоперації в Україні діють мужньо, грамотно, ефективно та результативно».

Начальник Головного управління розвідки Міноборони, генерал-майор Кирило Буданов попередив , що російські спецслужби планують серію терактів з мінуванням та вибухом житлових будинків, лікарень та шкіл у російських населених пунктах, а також завданням ракетно-бомбових ударів по місту Білгороду або одному з міст Криму.

The Independent пише , що російський президент Володимир Путін переселяє українців з тимчасово окупованих територій у Сибір та за Полярне коло.

Джерело: Народна Правда