Британія заборонила імпорт чавуну та сталі з РФ, а також експорт квантових технологій

Британія заборонила імпорт чавуну та сталі з РФ, а також експорт квантових технологій
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Уряд Великобританії забороняє імпорт чавуну та сталі з Російської Федерації, а також експорт квантових технологій та передових матеріалів.

Про це йдеться у повідомленні британського уряду.

“Сьогоднішнє оголошення передує ухваленню підзаконного акту в парламенті завтра (четвер, 14 квітня), що забороняє імпорт виробів із чавуну та сталі, а також експорт квантових технологій, сучасних матеріалів та предметів розкоші”, – йдеться у повідомленні.

У Британії впевнені, що рішення націлене на ключові джерела доходу для “військової машини Путіна”:

“Ми забороняємо імпорт російського чавуну та сталі, а також експорт квантових технологій і передових матеріалів, яких так потребує Путін. Ми не будемо зупинятися в нашій місії зупинити військову машину Путіна”, – прокоментувала глава МЗС Великобританії Ліз Трасс.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Президент Франції Еммануель Макрон відмовився назвати дії Росії в Україні геноцидом , назвавши росіян та українців братніми народами.

Журналіст, розслідувач групи Bellingcat Христо Грозєв вважає , що Росія помилково вважала, що український народ толерантний до Кремля, а російських військових зустрічатимуть як братів. У цій фатальній для російського президента Путіна помилці винна Федеральна служба безпеки.

Найбільша політична сила в Німеччині Соціал-демократична партія, яка раніше стримано оцінювала можливість постачання зброї Україні , погодила їх.

Джерело: Народна Правда