У МВС не виключають, що Медведчука обміняють, але є одне “але”

У МВС не виключають, що Медведчука обміняють, але є одне “але”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У МВС України не виключають, що нардеп ОПЗЖ та кум Володимира Путіна Віктор Медведчук може пройти процедуру обміну, але після того, як він озвучить свідчення.

Про це на телемарафоні повідомив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко.

“Треба обмінювати, якщо є така можливість… але коли ми говоримо про Медведчука, мені здається, що дуже правильно було б зробити дві речі: щонайменше, щоб він дав певні свідчення, тому що він має величезний обсяг інформації про те, хто, кому, скільки і за що давав із РФ для створення “п’ятої колони”, створення руху колаборантів. Ідеально було б, якщо це можливо, звісно, – це більше мають розуміти прокурори, – провести максимально швидко судовий процес, дати йому (Медведчуку) відповідний термін, отримати свідчення від нього і після цього обміняти. Якщо Медведчук здасть “паролі та явки”, цього буде більше ніж достатньо для того, щоб рухатися далі”.

При цьому Денисенко зазначив, що, можливо, Медведчук сам не захоче, щоб його обмінювали.

Судячи з реакції представниці МЗС РФ Марії Захарової, і в Росії його бачити не дуже раді.

У МВС не виключають, що Медведчука обміняють, але є одне “але”

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Журналіст, розслідувач групи Bellingcat Христо Грозєв вважає , що Росія помилково вважала, що український народ толерантний до Кремля, а російських військових зустрічатимуть як братів. У цій фатальній для російського президента Путіна помилці винна Федеральна служба безпеки.

Президент Франції Еммануель Макрон відмовився назвати дії Росії в Україні геноцидом .

Джерело: Народна Правда