Український військовий два дні йшов лісом із кулею в серці та вижив: відео

Український військовий два дні йшов лісом із кулею в серці та вижив: відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві лікарі провели унікальну операцію, не зупиняючи серце, вони витягли з нього кулю. Поранення, яке зазвичай призводить до смерті, одержав 20-річний український військовий Володимир Гордієнко. Хлопець не просто вижив, а ще й два дні з кулею в серці йшов лісом.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Хлопець розповів, що пішов на війну добровольцем із початку повномасштабного вторгнення Росії. На початку березня із двома побратимами він потрапив у полон до російських окупантів в одному із сіл Київської області.

Через 9 годин допитів їм сказали сідати у своє авто та їхати, а коли ті рушили – відкрили по них вогонь з автоматів. Володимир отримав поранення та встиг відповзти від авто, як його розстріляли з гранатомета. У машині загинув його двоюрідний брат. Другий не виходить на зв’язок із Маріуполя. Він говорив із ним 5 квітня: “Сказав, що тримаються. Але треба розуміти, що людські ресурси не безмежні”.

Володимир дуже сподівається, що брат живий. Він також додав, що знає, що окупанти, що брали їх у полон, вже згоріли під Києвом разом із технікою.

Операція пройшла настільки успішно, що хлопець буквально наступного дня став на ноги.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Президент Франції Еммануель Макрон відмовився назвати дії Росії в Україні геноцидом , назвавши росіян та українців братніми народами.

Журналіст, розслідувач групи Bellingcat Христо Грозєв вважає , що Росія помилково вважала, що український народ толерантний до Кремля, а російських військових зустрічатимуть як братів. У цій фатальній для російського президента Путіна помилці винна Федеральна служба безпеки.

Найбільша політична сила в Німеччині Соціал-демократична партія, яка раніше стримано оцінювала можливість постачання зброї Україні, погодила їх.

Джерело: Народна Правда