“Він є іноземним політиком”: Кремль зрікся Медведчука

”Він є іноземним політиком”: Кремль зрікся Медведчука
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Кремлі прокоментували ідею обміну голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, кума Путіна Віктора Медведчука. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що він не є громадянином Росії. Більше того, у Росії не знають, чи хоче сам Медведчук цього.

“Що стосується обміну, про який із таким жаром, запалом, задоволенням заговорили різні діячі у Києві: Медведчук не є громадянином Росії. Він не має жодного стосунку до спеціальної військової операції. Він є іноземним політичним діячем. Ми взагалі не знаємо, чи хоче він сам якоїсь участі Росії у вирішенні цієї пасквільної щодо нього ситуації”, – цитують Пєскова російські ЗМІ.

При цьому він окремо подякував Медведчуку за “вирішення гуманітарних питань”, додавши, що політик сам “прийняв непросте рішення залишитися в Україні та брати участь у судилищі проти себе”.

Пєсков також підкреслив, що “ніякої військової операції в Україні не було б, якби в Києві враховували ідеї Медведчука щодо нормалізації відносин із Росією”.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

У Києві лікарі провели унікальну операцію, не зупиняючи серце, вони витягли з нього кулю. Поранення, яке зазвичай призводить до смерті, одержав 20-річний український військовий Володимир Гордієнко. Хлопець не просто вижив, а ще й два дні з кулею в серці йшов лісом.

Президент Франції Еммануель Макрон відмовився назвати дії Росії в Україні геноцидом , назвавши росіян та українців братніми народами.

Журналіст, розслідувач групи Bellingcat Христо Грозєв вважає , що Росія помилково вважала, що український народ толерантний до Кремля, а російських військових зустрічатимуть як братів. У цій фатальній для російського президента Путіна помилці винна Федеральна служба безпеки.

Найбільша політична сила в Німеччині Соціал-демократична партія, яка раніше стримано оцінювала можливість постачання зброї Україні, погодила їх.

Джерело: Народна Правда