Зеленський розкрив перші деталі затримання Медведчука

Зеленський розкрив перші деталі затримання Медведчука
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський повідомив, що нардепа з ОПЗЖ та кума Путіна Віктора Медведчука було затримано в момент, коли, той замаскувавшись під українського військового, намагався втекти за кордон.

Відповідну заяву він зробив у своєму відеозверненні.

За його словами, Медведчук 48 днів був в Україні і переховувався, але нарешті спробував утекти.

“Дуже символічно, що саме у День космонавтики було затримано Медведчука. Він переховувався 48 днів і ось нарешті вирішив спробувати втекти за межі нашої держави. Що ж, для цього “космонавта” – у поганому сенсі слова – не спрацювало знамените: “Поїхали! Вважаю особливо цинічним з його боку використати військовий камуфляж. Намагався так замаскуватися. Ось такий воїн, ось такий патріот.

Що ж, якщо Медведчук сам обрав собі військову форму, він підпадає під правила воєнного часу. Пропоную РФ обміняти цього вашого хлопця на наших хлопців та дівчат, які зараз перебувають у полоні. Тому важливо, щоб наші правоохоронні органи та військові розглянули таку можливість”.

 

Зеленський розкрив перші деталі затримання Медведчука

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Журналіст, розслідувач групи Bellingcat Христо Грозєв вважає , що Росія помилково вважала, що український народ толерантний до Кремля, а російських військових зустрічатимуть як братів. У цій фатальній для російського президента Путіна помилці винна Федеральна служба безпеки.

Голова Луганської області Сергій Гайдай просить людей негайно евакуюватись, поки є можливість.

Джерело: Народна Правда