Двох українських військових пілотів звільнено з полону РФ

Двох українських військових пілотів звільнено з полону РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Головне управління розвідки Міністерства оборони звільнило двох українських пілотів, які перебували в полоні російських окупантів. Іван Пепеляшко та Олексій Чиж потрапили в полон 8 березня у районі села Нова Басань Чернігівської області.

Росіяни кілька разів змінювали місце утримання пілотів, врешті-решт їх доставили до СІЗО міста Курськ, де вони перебували в камері ще з вісьмома українськими офіцерами. Пепеляшко розповідає, що, незважаючи на серйозні поранення у СІЗО, більшість українців не отримують елементарної медичної допомоги:

“Російські офіцери навіть при допитах визнавали, що їхній «бліцкриг» провалився і поставленої мети досягти не вдалося. Вони справді зомбовані! Запитують, чи багато в Україні «нациків». Повторюють, що хочуть звільнити Україну від нацистів. Що ми скоро знову будемо жити в одній країні, а Галичину забере Польща. Просто йо@нуті якісь…”.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Екс-співвласник «ЮКОСу» Леонід Невзлін повідомляє , що у голови Міноборони РФ Сергія Шойгу не з природних причин стався великий інфаркт. Він нібито перебуває у реанімації та може стати інвалідом.

Суд за поданням Державного бюро розслідувань та Офісу Генерального прокурора заарештував ще 154 об’єкти рухомого та нерухомого майна народного депутата України Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Співробітники ДБР в Одесі затримали керівника фракції партії ОПЗЖ Маріупольської міської ради, яка здійснювала антиукраїнську інформаційну кампанію на підтримку країни-агресора. Йдеться Володимира Клименка, якого називають колишнім чоловіком екс-прокурора Наталії Поклонської (у 2014 році перейшла на бік окупантів).

Джерело: Народна Правда