Евакуація з Луганської області: відкрито п’ять напрямків

Евакуація з Луганської області: відкрито п’ять напрямків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

14 квітня в Луганській області заплановано евакуацію населення за п’ятьма напрямками: Гірське, Попасна, Лисичанськ, Рубіжне та Сєверодонецьк.

Про це повідомляє голова Луганської ОДА Сергія Гайдая у Telegram.

“Вчора нам “гуманітарні коридори” не відкрили – не було гарантій щодо безпеки. Сотні людей чекали. Як їх залишити? Тому ми спробували евакуювати звідти, куди можна було доїхати. Вдалося за чотирма напрямками, крім Рубіжного. Іншим маршрутом виїхали жителі Кремінної. Іншим маршрутом виїхали мешканці Кремінної. Рятуватимемо життя мешканців області і сьогодні”, – написав Гайдай.

За його словами, через те, що в багатьох громадах вже давно немає світла, а водночас телебачення та Інтернет, місцями немає мобільного зв’язку, деякі місцеві жителі дізнаються про безкоштовну евакуацію лише тоді, коли в бомбосховищі чи віддаленому районі поліцейські, рятувальники або волонтери надають гуманітарну допомогу.

“Готових виїхати підвозять до місць зборів на цьому ж транспорті. Або повертаються наступного разу за тими, хто ще вагається. Проте часу на роздуми все менше і менше. Прийміть рішення для порятунку дітей, батьків та себе особисто. Поки що ще не пізно. Автобуси на вас чекають. Місць і рейсів достатньо для всіх бажаючих. Не чекайте до останнього”, – закликав Гайдай.

Місця зборів
Сєвєродонецьк: проспект Хіміків, 28;
Лисичанськ: РТІ, 40 років Перемоги; вул. Сосюри, 324, ДСНС;
Попасна: вул. Першотравнева, 42;
Гірське: вул. Гагаріна, 13а;
Нижнє: Паркова, 13;
Рубіжне: вул. Чехова, 11.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Збройні сили України нанесли черговий удар по російських позиціях на території аеродрому в Чорнобаївці, знищивши склад з боєприпасами супротивника.

Російський крейсер “Москва”, який був підбитий напередодні, зазнав серйозних пошкоджень.

Джерело: Народна Правда