Кабмін мобілізує чоловіків призовного віку для відновлення міст

Кабмін мобілізує чоловіків призовного віку для відновлення міст
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Чоловіків призовного віку залучатимуть до відновлення зруйнованих міст. Для будівництва нового житла потрібна велика кількість будівельників, і Кабмін готовий “бронювати” спеціалістів, надаючи їм особливі умови роботи.

Таку заяву в інтерв’ю НВ зробив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

«Я думаю, що точно для частини якихось людей буде бронювання. , але немає водіїв”, – пояснив Кубраков.

Він додав, що наразі вже є відпрацьований механізм. По ньому частина людей бронюється під виконання конкретних завдань та нічим іншим не займаються.

Міністр також оголосив про черговість оновлення інфраструктури. Насамперед, відновлюватимуть транспортне сполучення та будівлі, що підлягають ремонту. На наступному ж етапі будуватимуть нове житло замість зруйнованого вщент.

“Це теж поділяється на два етапи: тимчасове житло, яке, я сподіваюся, ми досить швидко побачимо, якісне нормальне житло – наші люди не повернуться, якщо це буде щось незрозуміле”, – додав Кубраков.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Суд за поданням Державного бюро розслідувань та Офісу Генерального прокурора заарештував ще 154 об’єкти рухомого та нерухомого майна народного депутата України Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Екс-співвласник «ЮКОСу» Леонід Невзлін повідомляє , що у голови Міноборони РФ Сергія Шойгу не з природних причин стався великий інфаркт. Він нібито перебуває у реанімації та може стати інвалідом.

Співробітники ДБР в Одесі затримали керівника фракції партії ОПЗЖ Маріупольської міської ради, яка здійснювала антиукраїнську інформаційну кампанію на підтримку країни-агресора. Йдеться Володимира Клименка, якого називають колишнім чоловіком екс-прокурора Наталії Поклонської (у 2014 році перейшла на бік окупантів).

Джерело: Народна Правда