Чехія передала Україні РСЗВ RM-70 Vampire

Чехія передала Україні РСЗВ RM-70 Vampire
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українська армія отримала реактивні системи залпового вогню RM-70 Vampire. Системи Україні передала Чехія.

Про це повідомляє Укравтопром.

Ця РСЗВ була розроблена в Чехословаччині у 70-ті роки ХХ століття та фактично є копією радянського БМ-21 “Град”. Артилерійська система базується на базі Tatra T813. Це шасі має V-подібний дванадцятициліндровий дизельний двигун “Татра” Т-930-3 потужністю 270 л. с. Ходова частина виконана за колісною формулою 8×8, керованими є колеса двох передніх осей.

Відносно більша довжина шасі дозволила розмістити в середній частині оригінальний гідравлічний пристрій для перезаряджання пускової установки.

Для перезаряджання пакет направляючої артилерійської частини повертається на 180 ° і встановлюється з нульовим кутом підйому. Усі 40 снарядів, розташовані на стелажі, одночасно подаються у напрямні.

У передній частині шасі змонтовано бульдозерний відвал, за допомогою якого може бути обладнана вогнева позиція або вилучено перешкода з дороги. Є також лебідка для самовитягування пускової установки.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Флагман Чорноморського флоту Російської Федерації крейсер «Москва» прикривав південний напрямок — херсонське угруповання окупантів на території України. Тепер можливі приємні сюрпризи на тому напрямі.

У Скадовську російські окупанти зняли прапори України з будівлі міської ради та з флагштока у центрі міста та повісили свої триколори.

Російська Федерація сама обстріляла селище Клімово у Брянській області, хоч і звинуватила в цьому Україну.

Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти, майор Сергій Волина закликає владу провести деблокаду Маріуполя в найкоротші терміни або військовим, або політичним шляхом.

У Генеральному штабі ЗСУ озвучили втрати Росії у війні проти України. З 24 лютого до 15 квітня Росія вже втратила близько 20 000 військовослужбовців.

У Харківській області 93 бригади Холодний Яр знищили російський бойовий вертоліт Ка-52.

Джерело: Народна Правда