“Это наши хер*чат”: з’явилися докази, що Росія сама обстріляла селище у Брянській області

”Это наши хер*чат”: з’явилися докази, що Росія сама обстріляла селище у Брянській області
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російська Федерація сама обстріляла селище Клімово у Брянській області, хоч і звинуватила в цьому Україну.

Нагадаємо, 14 квітня ФСБ РФ повідомила, що Україна обстріляла прикордонний пункт пропуску в Брянській області, внаслідок обстрілу якого було пошкоджено два автомобілі, ніхто не постраждав. Потім інфоомацію змінили, заявивши, що було обстріляно два житлові будинки в селищі Клімово. Більше того, вже з’явилися і постраждалі (вагітна жінка та дитина).

Служба безпеки України опублікувала перехоплення телефонних розмов окупантів.

“Це наші хер*чат”, – пояснює своїй дружині російський загарбник, який зараз перебуває на Донеччині, і отримав цю інформацію від свого командира.

На запитання жінки “навіщо так робити?” відповідає: “Так треба. Так роблять для того, щоб на кшталт хохли провокують. І ось тому потрапляють”.

“Така ж херня була і в чеченську війну. Квартири підривали в Москві, на кшталт що це терористи. Насправді це ФСБшники. Просто зараз вони ніяк не могли дострілювати з такої відстані до Клімово”.

Далі окупант додає, що планує написати відмову від подальшої участі у бойових діях на території України.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Флагман Чорноморського флоту Російської Федерації крейсер «Москва» прикривав південний напрямок — херсонське угруповання окупантів на території України. Тепер можливі приємні сюрпризи на тому напрямі.

У Скадовську російські окупанти зняли прапори України з будівлі міської ради та з флагштока у центрі міста та повісили свої триколори.

 

Джерело: Народна Правда