Крейсер “Москва” прикривав південний напрямок: Арестович попередив про “сюрпризи”

Крейсер “Москва” прикривав південний напрямок: Арестович попередив про “сюрпризи”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Флагман Чорноморського флоту Російської Федерації крейсер “Москва” прикривав південний напрямок – херсонське угруповання окупантів на території України. Тепер можливі приємні сюрпризи у тому напрямку.

Про це повідомляє в ефірі “Фейгін LIVE” заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

За його словами, знищення крейсера дозволить покращити становище української авіації на Південному напрямку, оскільки на борту знаходився штаб та командування Чорноморського флоту Росії:

“Я думаю, що Херсонське угруповання він прикривав до певної міри. А ось як прикривав, це вирішать наші фахівці. І якщо вони вирішать, що пролом дійсно існує, то чекатимемо якихось приємних сюрпризів”.

Зазначимо, що крейсер забезпечував прикриття десантом, на ньому була система С-300, з нього запускалися ракети у бік України.

Нагадаємо, увечері 13 квітня голова Одеської ОВ Максим Марченко повідомив, що крейсер не витримав удару ракет «Нептун»:

«Підтвердили, що ракетний крейсер «Москва» сьогодні пішов саме туди, куди його послали наші прикордонники на Зміїному острові! Ракети «Нептун», які стоять на варті Чорного моря, завдали російському кораблю дуже серйозних пошкоджень».

Увечері 14 квітня Марченко повідомив, що ракетний крейсер “Москва” догоряє. Відразу після його повідомлення Міністерство оборони РФ повідомило, що “Москва” затонула під час буксирування, крейсер втратив валкість і потонув.

Джерело: Народна Правда