Російські окупанти обстріляли цивільні автобуси біля Борової на Харківщині. В результаті загинули 7 людей.
Про це повідомляє прокуратура Харківської області.
За даними слідства, 14 квітня 2022 року російські військовослужбовці обстріляли евакуаційні автобуси із мирними жителями у селищі Борова Ізюмського району.
“За попередніми даними, загинули 7 людей. Ще 27 людей отримали поранення”, – йдеться у повідомленні.
Підтримайте Народну Правду добровільним внеском
Флагман Чорноморського флоту Російської Федерації крейсер «Москва» прикривав південний напрямок — херсонське угруповання окупантів на території України. Тепер можливі приємні сюрпризи на тому напрямі.
У Скадовську російські окупанти зняли прапори України з будівлі міської ради та з флагштока у центрі міста та повісили свої триколори.
Російська Федерація сама обстріляла селище Клімово у Брянській області, хоч і звинуватила в цьому Україну.
Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти, майор Сергій Волина закликає владу провести деблокаду Маріуполя в найкоротші терміни або військовим, або політичним шляхом.
У Генеральному штабі ЗСУ озвучили втрати Росії у війні проти України. З 24 лютого до 15 квітня Росія вже втратила близько 20 000 військовослужбовців.
У Харківській області 93 бригади Холодний Яр знищили російський бойовий вертоліт Ка-52.