Росія не змогла евакуювати екіпаж крейсера “Москва”

Росія не змогла евакуювати екіпаж крейсера “Москва”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росіяни не змогли евакуювати екіпаж крейсера “Москва“, який затонув у Чорному морі після попадання до судна двох ракет “Нептун”.

Про це повідомила речник морської охорони ДПСУ Наталія Гуменюк на брифінгу 15 квітня.

Рятувальну операцію провести окупантам не дозволили погодні умови (шторм).

“Влучення призвело до детонації боєкомплекту – і почалася боротьба за живучість. Ми спостерігали за тим, як інші кораблі намагалися надати допомогу, але навіть сили природи були на боці України. Тому що шторм не дозволяв ані провести спокійно рятувальну операцію, ані евакуювати екіпаж”, – розповіла Гуменюк.

Водночас у МВС України додали, що під час вибухів та пожежі на борту флагмана Чорноморського флоту Російської Федерації загинув його командир – капітан 1 рангу, Антон Валерійович Купрін.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Нагадаємо, 14 квітня Міністерство оборони РФ повідомило, що “Москва” затонула під час буксирування, крейсер втратив валкість і потонув.

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович каже , що флагман Чорноморського флоту Російської Федерації крейсер «Москва» прикривав південний напрямок — херсонське угруповання окупантів на території України. Тепер можливі приємні сюрпризи у тому напрямку.

 

Джерело: Народна Правда