У Скадовську окупанти зняли українські прапори

У Скадовську окупанти зняли українські прапори
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Скадовську російські окупанти зняли прапори України з будівлі міської ради та з флагштока у центрі міста та повісили свої триколори.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Скадовська Олександр Яковлєв.

“Сьогодні вранці у Скадовську окупанти зняли прапори України з будівлі міської ради та з флагштока у центрі міста. Причепили свої триколори. Тим самим вони кажуть, що надалі вони несуть повну відповідальність за все, що відбувається у місті та громаді”, – написав він. 

За словами Яковлєва, Скадовська міська рада не співпрацюватиме з окупантами.

“З сьогоднішнього дня жоден працівник виконкому не працюватиме в будівлі під ворожим прапором. Незалежно від зовнішніх обставин та перебування на посаді наше служіння Україні, рідному місту та своїй громаді триває. Які б прапори не вішали загарбники на будівлях та площах, вони ніколи не зможуть замінити кольори наших жовтих полів та блакитного неба. Ці кольори в серці кожного українця. Україну не здолати!” – додав він.

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Флагман Чорноморського флоту Російської Федерації крейсер «Москва» прикривав південний напрямок — херсонське угруповання окупантів на території України. Тепер можливі приємні сюрпризи у тому напрямку.

Джерело: Народна Правда