Астролог озвучила дату переломного моменту в історії України

Астролог озвучила дату переломного моменту в історії України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Україна увійшла в ауру впливу затемнень-2022, і вони вплинуть на гороскоп країни і на ситуацію в цілому.

Про це йдеться у прогнозі астролога Валентини Віттрок.

Вона зазначила, що 30 квітня о 23:27 за Києвом відбудеться сонячне затемнення. На карті України воно відбувається по будинку інформації, документації, обговорення процесів:

“30-го квітня о 23:27 по Києву відбудеться сонячне затемнення приватне, 119 сароса (воно є повторенням через сарос приватного сонячного затемнення 19 квітня 2004 року). Затемнення буде видно в Південній Америці, а що ж було в тому далекому ом році в дні затемнення?Виведення військ Іспанією з Іраку, смерть голови корпорації Макдональдс,міністри Естонії та Фінляндії обговорювали взаємодію поліції двох країн,російський економічний форум у Лондоні… у світлі нинішнього сонячного затемнення знову актуальна Фінляндія на межі якої стоять російські війська, Макдональдс пішов з Росії, ну і нарешті питання виведення російських військ з України.

На карті України саме затемнення проходить по будинку інформації, документації, обговорення процесів.
Затемнення проходить в 11-му градусі Тельця, яким керує Прозерпіна – планета трансмутація і зараз прозерпіна акуратно висить на плутоні (планета війни) України, причому в руйнівному чорномагічному градусі. Поряд зі з’єднанням сонце/ Місяць знаходиться натальний Уран, який робить до транзитного Урану позитивний аспект, Уран це технології та зброя.

Прогресивна карта на день затемнення показує, що прогресивний Юпітер стоїть на сонці України ( що вражає бо Юпітер це експансія та удача), прогресивні Марс і сонце знаходяться в будинку війни і сонце стоїть у першому руйнівному градусі Терезів, тож ми маємо в прогресіях два руйнівні градуси: 1-й терезів і 19-й Скорпіона там, де стоїть прогресивний Плутон – Бог війни, сказати, що це схоже на затишшя? Можливо, і знову ж таки варто пам’ятати, що затемнення у будинку підписання документів”.

Підсумовуючи прогнози, астролог підкреслила, що по карті України закладається історична програма звільнення України від багаторічної рабської залежності.

 

Підтримайте Народну Правду добровільним внеском

Астролог Ганна Карпеєва каже , що у травні Росія можливо втягне у військові дії та інші країни.

Джерело: Народна Правда