Як використовувати Bitcoin в Україні чи будь-якій країні світу

Як використовувати Bitcoin в Україні чи будь-якій країні світу
Автор Желізняк Олександр в Новини

Криптоіндустрія розвивається вже понад 10 років, а стрімке зростання останніх років привернуло увагу не лише айтішників, а й представників інших галузей, наприклад, електронної комерції та логістичних мереж. Проте найбільшу увагу криптовалюти отримали в умовах, коли швидко та безпечно переміщувати традиційні гроші стало неможливо. Наприклад, після введення воєнного стану в Україні в перші дні були перебої з наданням банківських послуг, а після цього залишилися обмеження щодо використання іноземних валют. Спеціалісти обмінника криптовалют Crybex розповідають, чому зберігати кошти в криптовалютах зручно та як безпечно обмінювати крипту на фіатні гроші у будь-якій точці світу.

Як виводити криптовалюти в долари та гривні

Виводити криптовалюти у фіатні засоби – це те саме, що й продавати їх. Для користувачів Crybex в Україні та за кордоном доступні 2 опції.

  1. Виведення Bitcoin та інших криптовалют у готівку: клієнт оформляє заявку на сайті: https://crybex.com/exchange-btc-to-cashusd/, відправляє монети на адресу криптообмінника, а після обробки заявки та отримання оплати отримує інструкцію з отримання готівки, наприклад, доларів. Готівка видається у пунктах приймання-видачі в десятках міст України та світу. Перед оформленням заявки уточніть, чи є можливість отримання готівки в потрібному вам місті, оскільки можуть бути обмеження, наприклад, видачу грошей у містах, де ведуться активні бойові дії.
  2. Виведення Bitcoin та інших криптовалют в українську гривню на банківську картку. Процедура оформлення заявки на https://crybex.com/exchange-btc-to-cashuah/ та оплати майже така сама, як і у випадку з готівкою. Після обробки заявки та надходження монет на адресу криптообмінника кошти у гривні будуть зараховані на зазначену у заявці банківську картку. При виборі цієї опції можливі списання банківських комісій, а також наявність банківських лімітів на транзакції. Цей спосіб підходить для обміну невеликих сум, наприклад, покриття щоденних витрат.

Оптимальний засіб збереження цінності

Зберігати заощадження в криптовалютах виявилося набагато зручніше, ніж у готівці, депозитах або дорогоцінних металах завдяки значній перевазі цифрових валют — портативності. Криптовалюти не потрібно перевозити в сумках або картах, а відновити доступ до гаманця можна з будь-якого пристрою і в будь-якій країні, просто зберігши менімонічний код з 12-24 слів. При виїзді за кордон криптовалюти не підлягають обов’язковому декларуванню.

Інша важлива перевага обумовлена ​​одним із основних принципів блокчейн-технологій – децентралізацією. Криптовалюти регулюються самими користувачами. Так, щоб заморозити ваші монети Bitcoin, необхідне рішення більшої частини власників нод – спеціального програмного забезпечення, яке підтримує мережу Bitcoin. Таких нод зараз уже понад 10 тисяч. Відповідно, жоден уряд, жоден централізований орган не може заблокувати ваші біткоїни.

Crybex – найкращий спосіб взаємодії зі світом крипти!

Ліза Ніконова

Джерело: Народна Правда