У США хочуть оштрафувати оператора мобільного зв’язку, пов’язаного з Абрамовичем і його дітьми

У США хочуть оштрафувати оператора мобільного зв’язку, пов’язаного з Абрамовичем і його дітьми
Автор Желізняк Олександр в Новини

У США Федеральна комісія зі зв’язку (FCC) ініціювала штрафні заходи на суму 660 639 доларів щодо невеликого оператора бездротового зв’язку в штаті Монтана. За даними членів комісії, він побічно контролюється російськими олігархами з 2011 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Відповідне рішення в FCC підтримали всі члени комісії.

Йдеться про штраф для лондонської Truphone Ltd, власника iSmart Mobile з Монтани, за перевищення встановлених законом обмежень на володіння іноземними фізичними або юридичними особами, пов’язаними з ліцензіями, виданими Федеральною комісією зі зв’язку без схвалення. FCC також вимагає від Truphone негайно подати коригувальні заявки на передачу управління.

Голова Комісії Джессіка Розенворсел заявила, що FCC після вторгнення РФ в Україну “почала внутрішню оцінку прав власності Росії на телекомунікаційні інтереси в Сполучених Штатах”, і зазначила, що дії щодо Truphone стали результатом такої перевірки.

Так, у Truphone є 30 днів, щоб сплатити штраф або подати письмове повідомлення про скасування або зменшення суми.

У комісії заявили, що в ході розслідування про Truphone, яка контролюється російським мільярдером Романом Абрамовичем і його дітьми, з’ясувалося, що вона володіє часткою в компанії в Монтані.

У компанії Truphone, своєю чергою, підтвердили, що Абрамович є міноритарним інвестором в бізнесі з 2013 року через Minden Worldwide.

У заяві компанії від 1 квітня говориться, що “у світлі недавніх глобальних подій рада директорів призначила FRP Advisory для підтримки компанії в негайному розгляді її стратегічних варіантів”.

Раніше повідомлялося, що у Великій Британії заморозили 10 млрд доларів активів двох бізнес-партнерів Абрамовича.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: Народна Правда