Сепаратист Костя Калоша (Костянтин Бедовой) поскаржився Путіну на «неофашистів» та попросив захисту для нього та його друга Іллі Ківи

Сепаратист Костя Калоша (Костянтин Бедовой) поскаржився Путіну на «неофашистів» та попросив захисту для нього та його друга Іллі Ківи
Автор Желізняк Олександр в Новини

Переконаний сепаратист та кримінальна шістка Костянтин Бедовой на прізвисько Костя Калоша написав відкритий лист президентові РФ Володимиру Путіну. У ньому він розповів про свою боротьбу за дружбу України з Росією та політичні переслідування, які нібито зазнають в Україні. Копія листа опинилася у розпорядженні нашої редакції.

Костя Калоша пише, що разом із народним депутатом від ОПЗЖ Іллею Ківою «багато років бореться за мир та відновлення братніх стосунків» між воюючими країнами. Ківу він називає своїм близьким другом, наставником і навіть кумиром. Війну Росії проти України – «визволенням від неофашистів». «Наслідуючи мого кумира Іллю Володимировича Ківу, вшановуючи дух великої держави Російської Федерації, я не зупинюся у своїй боротьбі. Сьогодні в цей непростий період для Росії, яка взяла на себе місію визволення України, я хочу і готовий розділити всі тяготи», – пише Костя Калоша.

Сепаратист Костя Калоша (Костянтин Бедовой) поскаржився Путіну на «неофашистів» та попросив захисту для нього та його друга Іллі Ківи

У листі він розповідає, що у минулому неодноразово закликав Путіна «прийти в Україну та взяти ситуацію під контроль», а також вказував на необхідність знищити захисників України з полку «Азов», яких вважає «вбивцями та мародерами». «За це я зазнавав переслідувань з боку як самих неофашистів, так і чинної влади. Так, Україна стала колискою відродження фашизму, і це треба зупинити», — нарікає Калоша.

Він повідомив, що зараз ховається від українських правоохоронців та військових в Ізраїлі, громадянином якого є. Однак і тут одержує загрози. У зв’язку з цим він просить Путіна надати йому політичний притулок та громадянство Росії, а також запевняє, що готовий передати «визвольній» російській армії нагородну зброю, якою її удостоїв «кращий президент» України Янукович.

«Я, як і мій наставник Ківа І.В., дисциплінована, сильна людина, яка усвідомлює відповідальність за свої вчинки, готова стати в дію Росії і продовжити боротьбу за інтереси наших братніх народів. Вважаю, що можу зробити багато хорошого для Росії. Прошу дозволити надати мені політичний притулок та можливість бути громадянином Російської Федерації. Клянуся правильно виконувати покладені на мене зобов’язання, зміцнювати державні кордони та захищати Російську Федерацію як свою Батьківщину», — йдеться у листі.

Як писав Інформатор напередодні повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Костю Калошу викрили у пособництві окупантам та зв’язках із ФСБ. За вказівкою куратора із ФСБ на прізвище Новіков він збирав бойовиків для дестабілізації ситуації в Києві та захоплення столичного водоканалу. Проте про підготовку провокацій дізналися українські патріоти і почали готувати акцію біля будинку Кости Калоші. Злякавшись відповідальності, Костя Калоша ще 17 лютого збирався до Ізраїлю. Однак і в цій країні на нього відкрито кілька кримінальних справ за ухилення від сплати податків і відмивання грошей.

Джерело: Народна Правда