Свято 10 травня: що не можна робити в цей день, прикмети, у кого іменини

Свято 10 травня: що не можна робити в цей день, прикмети, у кого іменини
Автор Желізняк Олександр в Новини

10 травня 2022 року православний світ вшановує пам’ять апостола Симона, який вів праведний спосіб життя, допомагав людям і намагався ніколи нікого не ображати.

Що можна і не можна робити в цей день прикмети, у кого іменини – читайте в матеріалі Lite.

Відзначається, що він з юних років спілкувався з Спасителем, слухав його божественне вчення, бачив здійснюються ним чудеса, був серед 70 учнів, обраних Самим Господом і був свідком страждань, хресної смерті і воскресіння його з мертвих.

По Вознесінню Господа на небо, Симон, разом з апостолами удостоївся отримати Святого Духа і таким чином він був очевидцем і свідком всіх діянь Господніх, починаючи з Його хрещення.

Симон мирно жив і помер у віці 105 – 110 років. Після його смерті всі апостоли зібралися разом, щоб провести його душу в інший світ. Святий прославився добрими діяннями і чистими помислами.

Прикмети цього дня Якщо хмари швидко по небу біжать – очікуй негоди; Йде сильний дощ – вродить жито; Кричить сова – йде похолодання; Увечері з’явився туман – скоро настане потепління.Що не можна робити в цей день У цей день потрібно менше говорити; Не можна лаятися і лихословити; В їжі варто бути побивиборчим і відмовитися від шкідливої їжі; Не рекомендується виносити сміття.

Іменинники цього дня – Семен (Симеон), Степан (Стефан). Привітайте цих людей з днем ангела.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які церковні свята відзначатимуть українці в травні 2022.

А також розповідали про те, хто буде відзначати день ангела в травні 2022 і як назвати новонародженого малюка.

Джерело: Народна Правда