У Варшаві розпочав роботу консультаційний центр для українців "Дія.Бізнес"

У Варшаві розпочав роботу консультаційний центр для українців "Дія.Бізнес"
Автор Желізняк Олександр в Новини

У польській столиці Варшаві відкрили консультаційний центр “Дія.Бізнес”, і з 18 травня громадяни України зможуть в ньому безплатно отримати консультації щодо ведення бізнесу, перебування, проживання та працевлаштування на території Польщі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу міністерства цифрової трансформації України.

У центрі українцям надаватимуть такі послуги:

консультації з відкриття бізнесу в Польщі, щодо отримання статусу біженця або інших правових підстав перебування на території Польщі, про житло та проживання в Польщі, екстрені контакти та ресурси підтримки з робочими місцями та працевлаштуванням у Польщі, дорожня карта, яка надаватиметься за запитом на відкриття МСБ, міститиме всю інформацію про законодавчі норми Польщі, інформація про кращі практики ведення бізнесу в Польщі та в Європі в цілому; податкового навантаження, про спрощену реєстраційну систему, про ресурси підтримки бізнесу тощо.

Як зазначив під час відкриття Центру глава Мінцифри Михайло Федоров, з початку повномасштабної війни РФ проти України Польща прихистила мільйони наших громадян і “стала першою країною ЄС, яка стала приймати цифрові документи в “Дії””.

“Він буде працювати не тільки у стандартному форматі консультацій для підприємців. Адже сюди зможуть звернутися всі українці, які сьогодні перебувають у Польщі та потребують роботи, житла або оформлення документів”, – додав чиновник.

Консультаційний центр для українців “Дія.Бізнес” у Варшаві розташований за адресою – вул. Багатела, 12.

Раніше повідомлялося, що в Японії запускають програму з працевлаштування українських біженців у Токіо та Осаці.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: Народна Правда