20 травня: що сьогодні не можна робити, основні прикмети, у кого іменини

20 травня: що сьогодні не можна робити, основні прикмети, у кого іменини
Автор Желізняк Олександр в Новини

20 травня 2022 року православний світ відзначає спогад явища на небі Хреста Господнього в Єрусалимі.

Що можна і не можна робити, традиції, головні прикмети – читайте далі в матеріалі Styler.

Відзначимо, що це свято присвячене біблійним подіям, що відбулися в 4 столітті на території Візантії. У народі його називають Купальниця і Іван-бражник.

Після смерті першого християнського благовірного імператора Костянтина Великого імператорський престол зайняв його син Констанцій, який ухилився в єресь Арія, що заперечував єдиносущя Сина Божого з батьком. В утвердження святого Православ’я Господь явив в Єрусалимі дивне знамення.

У дні Святої П’ятидесятниці, 7 травня 351 року, о третій годині ранку на небі з’явилося зображення рівнокінечного Хреста Господнього, сяяло невимовним світлом, що перевершував світло сонця. Свідком був весь народ, вражений великим жахом і подивом.

Головні прикмети цього дня Веселка ввечері – погода буде ясною. Веселка вранці – дощовий день. Кільце навколо місяця – до вітру. На сході промені сонця різних кольорів – до поганої погоди. Дощ – до теплого вересня. Дощ створює на калюжах піну – негода виявиться тривалим. Веселка, в якій переважає зелений колір — до дощу. На заході сонце червоне і здається більше звичайного – до вітряної погоди. Бджоли з самого ранку активно літають – буде гроза. Мурахи лізуть на ноги-до спеки.Що не можна робити в цей день Не можна займатися ворожіннями, прогнозами майбутнього – долю можна змінити в гіршу сторону. Не можна лаятися, лихословити, чортихатися, вживати лайливі слова – в душі оселиться негатив. Не можна брехати, перебільшувати, лицемірити, лестити, говорити неправду про інших людей, розводити чутки і плітки – брехня вас не приведе ні до чого іншого, крім проблем і негараздів, які змінять життя людини.

Іменини або День ангела відзначають володарі наступних імен: Антон, Іван, Михайло і Степан.

Як ми раніше писали, з’явився календар свят на червень 2022 року.

Також читайте, коли цього року святкуватимемо День вишиванки.

До речі, синоптики розповіли, якою буде погода в Києві влітку.

Джерело: Народна Правда