Виник новий скандал із мільйоними виплатами членам правління НЕК “Укренерго”, – політексперт

Виник новий скандал із мільйоними виплатами членам правління НЕК “Укренерго”, – політексперт
Автор Желізняк Олександр в Новини

Спливла ще одна історія про захмарні виплати чиновникам та керівникам державних підприємств під час війни, написала в своєму блозі на Цензорі політичний експерт Тетяна Лупова.

Її головним героєм є пан Володимир Кудрицький – голова правління НЕК “Укренерго”. Лупова нагадала, що всі 100% акцій цієї компанії належать державі. Але пан Кудрицький разом з іншими членами правління пані М.Безруковою та паном О.Брехтом чомусь вирішили, що війна війною, проте їхній дохід має залишатись високим й стабільним.

Оприлюднені НЕК “Укренерго” свідчать про те, що ця трійця за лютий – квітень поточного року заробила 3 млн. 526 тис. грн. З них голові правління НЕК “Укренерго” пану Кудрицькому було нараховано  1 млн. 620 тис. грн. (540 тис. грн. щомісячно). І це дані без премій та інших додаткових благ. Премія за підсумками 2021 р. найближчим часом ще буде нарахована та виплачена”, – пише авторка.

При цьому, звичайні ремонтники Укренерго, які часто під обстрілами та бомбардуванням, ризикуючи підірватись на міні, ремонтують зруйновані рашистами лінії електропередач, отримають в середньому 15 – 20 тисяч грн.

“Тож не треба ображатись на реакцію громадян України, які внаслідок війни залишилися без домівок, втратили роботу, стали переселенцями, і задають лише одне питання – чому такі аморальні, безсовісні люди в такий важкий для держави час “жирують” за рахунок державного підприємства. Чи може людина, яка не має моральних принципів та елементарної порядності, а турбується лише за власну кишеню, керувати таким стратегічно важливим для держави підприємством?”, – підсумовує Лупова.

Також авторка нагадала, коли нещодавно захмарні премії були виплачені членам правління теж державного Одеського припортового заводу, наглядова рада підприємства без жодних зволікань відсторонила їх від роботи.

Джерело: Народна Правда