На порталі "Дія" з’явилася нова послуга, яка замінить 374 види документів

На порталі "Дія" з’явилася нова послуга, яка замінить 374 види документів
Автор Желізняк Олександр в Новини

На порталі “Дія” підприємці можуть скористатися новою послугою – єДекларація. Це документ, який на час воєнного стану замінить 374 види дозвільних документів, необхідних для роботи підприємців.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Мінцифри.

Як зазначили в прес-службі, подати єДекларацію в Дії можна за декілька кліків, адже вона не потребує розгляду чиновником. І одразу можна почати працювати.

“Тепер не потрібно збирати купи паперових документів та йти до органів влади, щоб отримати дозвільні документи – оформлення єДекларації в Дії забере не більше як 3 хвилини та повністю безкоштовне”, – йдеться в повідомленні.

Наприклад, щоб відкрити аптеку, тепер не потрібно ходити десятками кабінетів, отримувати висновок та реєструвати протипожежну декларацію, чекати 10 днів ліцензію на право роздрібної торгівлі лікарськими засобами – достатньо просто подати єДекларацію в Дії.

Подати єДекларацію можуть:

підприємці, у яких закінчився термін дії дозвільних документів до початку воєнного стану, підприємці, що планують вести діяльність, для якої необхідна ліцензія, підприємці, що в умовах війни змінили вид діяльності й починають вести діяльність, для якої потрібна ліцензія.

Перевірити, чи можна працювати за єДекларацією, можна за цим посиланням.

Як подати єДекларацію в Дії:

авторизуйтеся на порталі diia.gov.ua за допомогою електронного підпису, заповніть онлайн-форму, вкажіть, де плануєте працювати, і виберіть дозвільний документ, який вам потрібен, підпишіть сформовану декларацію електронним підписом.

Щоб скористатися послугою, переходьте за посиланням.

Послуга реалізована Мінцифрою спільно з Мінекономіки та Офісом ефективного регулювання BRDO.

Нагадаємо, у застусунку “Дія” з’явилась можливість подати заявки на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи (ВПО). Після цього можна буде отримати фінансову допомогу 2000-3000 гривень на картку єПідтримка.

Термінові і важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: Народна Правда