Ігри які набирають популярність у 2022 році

Ігри які набирають популярність у 2022 році
Автор Желізняк Олександр в Новини

Постійні гравці онлайн казино та читачі порталу svitua точно знають, які ігри у цьому році набирають неабияку популярність. Одними з таких є сrash-ігри або швидкі ігри. 

Швидкі ігри приваблюють своєю простотою. У центрі екрану знаходиться лінія, що росте по параболі, і об’єкт, який рухається по ній. На відміну від блекджека та покеру, у Crash все залежить тільки від вашої удачі. Ви робите ставку і фіксуєте виграш у будь-який момент, якщо гра не закінчилася до цього. Якщо ви не заберете виграш, то рано чи пізно гарантовано програєте. Гра не обмежує вас у тому, коли виводити виграш.

Aviator

Швидка гра Aviator – ігровий автомат, що не схож на всі інші з барабанами, символами та лініями виплат. При цьому схема гри є максимально простою: на екрані зображений літак, що злітає. Протягом його польоту збільшується і коефіцієнт (з мінімального до нескінченного (теоретично)). І це – шанс зірвати досить пристойний виграш. Але при цьому важливо встигнути забрати приз, перш ніж літак вилетить за межі екрану. Якщо зробити це вчасно, ставка буде помножена на той коефіцієнт, який відображається на екрані. Якщо літак відлітає за межі екрану до того, як була натиснута кнопка «cash out», ставка вважається програною. 

Ігри які набирають популярність у 2022 році

Механіка гри повністю побудована на генераторі випадкових чисел. Джекпот в апараті відсутній, як і фіксовані коефіцієнти призових виплат. Множник визначається рандомно та зростає від початку до кінця раунду. Передбачити, скільки буде тривати раунд, неможливо. Іноді літак відлітає на перших секундах, а іноді може парити кілька хвилин, тому час на отримання призу є.

З механікою, правилами та стратегією гри Авіатор можна ознайомитися на порталі https://svitua.com.ua/game/aviator/. Сайт надає гравцям максимально корисну інформацію, яка допоможе грати і вигравати у автомат Aviator. 

Jetx

На сьогодні Авіатор – не єдина швидка гра на гроші. Існує не менш популярний аналог – Jetx. Механіка гри нічим не відрізняється від попередньою та передбачає вчасне натискання кнопки «cash out». Відрізняється Jetx лише інтерфейсом – у даному автоматі літак вибухає, а не летить за межі екрану, як у випадку із Авіатор. 

Краш гра, яку презентувала компанія Smartsoft Gaming побудована на механіці вибуху. Головне завдання гри – передбачити, на якій висоті протримається літак, і встигнути забрати виграш, доки літачок не вибухне. На перший погляд, все здається досить просто, проте спрогнозувати, до якого рівня виросте множник – завдання не з простих. 

Незважаючи на те, що дана гра вважається доволі простою, не варто одразу грати в неї на гроші, якщо Ви до кінця не розібралися у правилах та механіці. Тому краще заздалегідь ознайомитися з оглядами на сайті svitua, почитати відгуки та рекомендації. досвідчених гравців. Це дозволить піти грі у правильному напрямку.

Zeppelin 

Zeppelin – не менш популярна гра, аналог Джет Х, механіка якої така сама, але при цьому у грі літає не літак, а дирижабль. Внутрішньоігровий чат, перевірка раунду на чесність, якісний інтерфейс – все це, безперечно, приваблює в грі Zeppelin.

Особливість гри Зеппелін (Zeppelin) полягає у наступному: тільки від інтуїції та вдачі гравця залежить, чи вдасться виграти. Гравець може у будь-яку мить натиснути на кнопку «cash out» і забрати гроші. Головне – встигнути це зробити до вибуху.

Гра Zeppelin, так само як Авіатор та Jetx працює на генераторі випадкових чисел: результат у будь-якій грі визначається випадковим способом. Жодної логіки та закономірності бути не може. У випадку Zeppelin це означає, що дирижабль може вибухнути будь-якої миті. Перехитрити або зламати генератор випадкових чисел неможливо. 

Безумовно, швидкі ігри – це must have сьогодення. У кожній швидкій грі можна як виграти, так і програти. Користуйтеся власною інтуїцією, довіряйте власним почуттям та вигравайте гроші, граючи в краш-ігри.

Джерело: Народна Правда