Вараська трагедія. Чи врятують мажора?

Вараська трагедія. Чи врятують мажора?
Автор Желізняк Олександр в Новини

Вже тиждень містечко Вараш що на Рівненщині гуде через спроби відмазати від відповідальності за вбивство 64-річної жінки Тамари Володимирівни Леус, скандально відомого сина директора Рівненської АЕС місцевого мажора Євгена Павлишина.

За інформацією журналістів, жінка померла у Вараській міській лікарні за три дні  після жорстокого побиття Євгеном Павлишиним на базі відпочинку «Холодок» на Білому озері, що знаходиться поблизу Вараша Рівненської області.

Батько підозрюваного директор Рівненської АЕС Павло Павлишин спочатку начебто публічно відхрестився від власного сина, наполягаючи на тому, що у того своє доросле життя і він не відповідає за його вчинки.

Натомість, як пишуть у соцмережах місцеві мешканці,  Павлишин старший здійснює шалений тиск на місцеву владу, поліцію, лікарів, свідків злочину. Через місцевих лікарів, що встановили причину смерті – черепно-мозкова травма, вкидується версія про те, що потерпіла сама впала у лікарні і сама вдарилась головою. Від цього ніби і померла.

Молодша донька потерпілої Олександра Гончар, яка власне і виклала в мережу подробиці скоєння цього злочину, видалила свій перший пост про це. А зараз після похорону матері наївно просить громадськість пожаліти батька ймовірного вбивці. Заплатили чи залякали?

Мало того, вчора у вечір п‘ятниці на позачергове засідання збиралася Вараська міська рада, щоб виказати підтримку Павлу Павлишину у цей нелегкий для нього час і прийняти звернення до найвищих посадових осіб держави не звільняти його з посади директора АЕС, яке начебто планувалося. В такий спосіб влада вирішила надати йому картбланш у відмазуванні сина?

Місцеві жителі не вірять у справедливість, кажуть, що вся міськрада підкоряється Павлишину, оскільки він особисто добирав депутатів Вараської міськради, вони йому зобов‘язані. І, за словами мешканців, навіть мер Вараша Олександр Мензул то протеже Павлишина адже до виборів працював на посаді рядового заступника начальника служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації Рівненської АЕС.

Через цей скандал місцевим урвався терпець, вони відкрито розповідають, що за 10 років керування АЕС Павлом Павлишиним його син Євген отримав 9 га землі та лісу у м. Вараші та на Білому озері – курортній зоні біля міста Вараша. І це на додаток до незрозуміло як отриманої  ще у 2000-х від Рівненської АЕС земельної ділянки, де зараз знаходиться сумно відома база відпочинку «Холодок» де і сталося побиття літньої жінки.

Поки що люди обурюються та зляться на місцеву владу та її фактичного господаря міста Вараш Павла Павлишина лише у соціальних мережах. Але схоже, що лише війна стримує людей від протесту.

Джерело: Народна Правда