Яке свято 27 червня, що заборонено робити і кого привітати в цей особливий день

Яке свято 27 червня, що заборонено робити і кого привітати в цей особливий день
Автор Желізняк Олександр в Новини

27 червня 2022 за православним церковним календарем вшановується пам’ять святого Єлисея, а також сьогодні – день пам’яті святителя Мефодія. В народі свято називають Єлисей, Єлисей Гречкосій, День Єлисея, Гречкосій, і має він багато особливих традицій.

Що можна і не можна робити на Гречкосія – читайте нижче в нашому матеріалі Styler.

Традиції на Єлисея, що треба зробити

Колись у цей день продовжували сіяти гречку, тому свято й назвали “Грекосієм”.

27 червня більшість прикмет і традицій пов’язано з роботою, яку потрібно робити старанно. Якщо виконувати роботу абияк, ви можете постати перед матеріальними труднощами.

Також на Єлисея освячували новий одяг, щоб він не приніс своєму господареві нещасть. Так само чинили з чужим одягом, що дістався в дарунок або в спадщину. Ритуал здійснювали з речами, купленими цього року і надягнутими не більше трьох разів, а також з одягом, в якому людина відчувала себе незатишно.

Що заборонено робити в цей день Лінуватися, інакше будуть серйозні фінансові проблеми. Вживати спиртні напої або ліки на спирту – ризикуєте погіршити своє самопочуття. Наїдатися – навпаки, краще трохи поголодувати. Позичати сьогодні комусь гроші. Укладати важливі угоди, а також приймати доленосні рішення. Довго лежати в ліжку, байдикувати і лінуватися – це до злиднів, бід, а також хвороб. Дівчатам небажано розпускати коси в цей день – хтось може пристріти.Прикмети 27 червня Бабки голосно стрекочуть – до поганих новин. Качки притихли – до грози. Півень співає і трясе головою – зіпсується погода. Риба активно грає в річці – вночі гроза буде. Дощ на Єлисея – прикмета того, що сім тижнів дощі будуть. Горобці зранку купаються в пилу – після обіду буде дощ. Багато мошок і комарів – чекай доброго врожаю грибів і ягід. Блискучі зірки віщують спеку, падаючі – вітер, зірки мерехтять – це до грози.День ангела сьогодні святкують:

Єгор, Микола, Осип, Олександр, Георгій, Мефодій та Володимир.

Обов’язково привітайте рідних і близьких з такими іменами!

Раніше ми писали, що в Україні буде дуже спекотно найближчими днями.

Також повідомлялося, які свята ми відзначимо в липні, і скільки буде вихідних.

Джерело: Народна Правда