Чому колишнього директора Рівненської АЕС Павла Павлишина стали називати “кривавим директором”?

Чому колишнього директора Рівненської АЕС Павла Павлишина стали називати “кривавим директором”?
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

19 липня 2022 р. в інформаційному агентстві Інтерфакс-Україна відбулась прес-конференція працівників Рівненської АЕС, мешканців м. Вараш та адвоката потерпілої сторони Олександра Василенка у справі побиття та смерті 64-річної жінки сином колишнього генерального директора Рівненської АЕС Євгеном Павлишиним.

Фактично вперше за більш ніж 15 років працівники Рівненської АЕС та мешканці міста Вараш відкрито, не побоючись наслідків, розповіли про терор сім’ї Павлишиних у цьому містечку Рівненської області. Вони публічно надали свідчення про десятки фактів насильства над працівниками станції та мешканцями міста, які виступали проти клана Павлишиних. Йшлося про численні випадки підпалювання автомобілів опонентів, напади та побиття незгодних, у тому числі депутатів Вараської міської ради, особисто Євгеном Павлишиним. Жодна кримінальна справа за цими подіями місцевими правоохоронними органами не розслідувалась. 

Усі намагання місцевих активістів вивести Павлишина на «чисту воду», закінчувалися для них або залякуванням, або побиттям, або підпалом особистого авто, або звільненням з роботи.

А Євген Павлишин, провину якого у вбивстві літньої жінки у червні цього року визнав його впливовий батько Павло Павлишин, вже більше місяця після скоєння злочину не має статусу підозрюваного – справа не рухається, підозра не вручена, слідчі дії з ним не проводяться.

Ось це як взагалі розуміти?! Мажор має індульгенцію від правосуддя та абонемент від правоохоронців на скоєння кривавих злочинів?!

Схоже, що таку ж індульгенцію має й його батько Павло Павлишин, який так чи інакше мав відношення і як мінімум закривав кримінальні справи за двома випадками вбивств, що стались у листопаді та грудні 2021 року.

15 листопада 2021 року під час полювання працівник цеху вентиляції та кондиціювання Рівненської АЕС Денисюк Я.В. влучив з власної мисливської зброї в свого керівника, заступника начальника цього ж цеху Примачика І.Ф. Після чого наступила смерть останнього.

Відомо, що і пан Денисюк Я.В., і загиблий пан Примачик І.В. мали великий мисливський досвід та досвід поводження зі зброєю. А в цьому випадку смертельний постріл потрапив прямо в Примайчика І.В., дивним чином оминувши оленя, на якого вони полювали. Місцева поліція дуже швидко прийняла версію нещасного випадку і закрила справу, не вивчаючи мотиви та дивні обставини цього злочину.

19 грудня 2021 року, о 9:20 поліція знайшла в номері № 604 готелю  «Вараш» (м. Вараш Рівненської обл.), що перебуває на балансі Рівненської АЕС, тіло Веселого О.І. Він працював електрослюсарем ВП “Атомресонтсервіс” (входить до НАЕК “Енергоатом”) і був направлений на станцію для виконання ремонтних робіт. На тілі покійного були явні ознаки насильницької смерті і гематома лівого ока.

Чому колишнього директора Рівненської АЕС Павла Павлишина стали називати “кривавим директором”?

Але в протоколі, які склали співробітники поліції, зазначено, що причиною смерті громадянина Веселого О.І. стала серцева недостатність.

Виникає логічне запитання: чому не було проведено ретельного розслідування і чому місцеві слідчі не стали навіть формально розглядати інші версії?

Хоча всім відомо, що напередодні 18 грудня 2021 року на Рівненькій АЕС сталася надзвичайна подія: під час переміщення трансформатора було пошкоджено залізобетонну балку технологічної естакади, яка лише якимось дивом не впала на працівників ВП «Атомремонтсервіс» та самої станції. І пан Веселий О.І. якраз в цей час знаходився поруч.

І це лише про нещодавні випадки “випадкових” смертей, у яких замішаний Павло Павлишин. Я якщо копнути у попередні роки, коли його влада на атомній станції та у Вараському районі була абсолютною. Які факти ще вспливуть?

Сподіваємося, що ці справи не будуть тихенько закриті і забуті. Що вищестоячі слідчі органи і прокуратура проведуть справжнє всебічне і об’єктивне розслідування і доведуть справедливість нового прізвиська Павла Павлишина – кривавий директор.

Джерело: censor.net

Джерело: Народна Правда