Свято 4 серпня: що не можна робити в цей особливий день, прикмети, у кого іменини

Свято 4 серпня: що не можна робити в цей особливий день, прикмети, у кого іменини
Автор Желізняк Олександр в Новини

4 серпня православна церква вшановує пам’ять християнської Святої, послідовниці Ісуса Христа-Марії Магдалини.

Що можна і не можна робити, традиції, прикмети і кого привітати з Днем ангела – читайте нижче в нашому матеріалі Styler.

Свята народилася в місті Магдала. Прізвисько Магдалина вважається географічним. Ця християнська свята є найбільш таємничою і загадковою фігурою. Протягом церковної історії вона стала предметом багатьох міфів і теорій. Марія була присутня при розп’ятті Христа і у порожньої труни на ранок його воскресіння.

Дівчата в цей день молилися святій Магдалині подарувати їм неземну красу. Крім молитов використовували і інші способи. Вранці представниці прекрасної статі збирали в срібний посуд росу, якою потім вмивалися.

Вважалося, що “срібна роса” додасть шкірі здоровий вигляд і красивий рум’янець. Для обличчя жінки робили маски з ягід (малини, смородини, агрусу та ін.) і примочки з трав.

Головні прикмети цього дня Розкотистий грім – до граду. Павуки сховалися – до дощу. Якщо багато слимаків в городі, то найближчими днями погода сира буде. Кури під час дощу по двору гуляють – до тепла. Якщо опеньки з’явилися, то грибів восени мало буде. Що не можна робити сьогодні Не можна працювати в саду або полі. Не можна важко фізично працювати. Не можна вирішувати фінансові проблеми.Хто святкує іменини

Сьогодні День ангела відзначають власники таких імен: Михайло, Олексій, Марія, Магдалина.

Читайте також про всі церковні свята серпня 2022.

А також вам буде цікаво, кого привітати з іменинами і як правильно назвати дитину в серпні.

Джерело: Народна Правда