Свято 11 серпня: що категорично заборонено сьогодні і кого потрібно привітати з днем ангела

Свято 11 серпня: що категорично заборонено сьогодні і кого потрібно привітати з днем ангела
Автор Желізняк Олександр в Новини

11 серпня православні віруючі вшановують пам’ять преподобного Калинника Кілікійського.

Що можна робити, а що ні, ніж день особливий і у кого іменини – у матеріалі Styler.

Святий все своє життя присвятив християнській вірі, і не відрікся від неї навіть під загрозою смерті. Святий прийняв мученицьку смерть від рук язичників.

Наші предки цей день присвятили не тільки святому, а й корисної ягоді Калині, яка так співзвучна з ім’ям праведника. Гіркий смак ягоди став символізувати долю дівчини, яку змусили вийти заміж.

У Калінін день господині варять з калини два напої-компот і кисіль. Крім того, ягоду перетирали і готували з неї мармелад, додаючи в нього яблучне пюре.

Селяни в цей день молилися преподобному Каліінніку з проханням зберегти урожай. У народі також говорили, що людина, яка знайде кущ малини, може загадати бажання і попросити у рослини хорошого життя.

Головні прикмети цього дня Овес позеленів – це до гарних новин. Часті зірниці в небі – буде хороший урожай зернових. Багато горіхів і ягід зібрав – чекай холодну зиму. Мало грибів – чекай холодну і сніжну зиму. Той, хто з’явиться на світ в цей день, буде щасливим і щасливим людиною. Якщо ви вмилися соком калини з ранку – будете красивою і білошкірою до самого весілля.Що не можна робити в цей день Не можна в цей день працювати. Слід відмовитися від прибирання і прання в будинку. Представниці слабкої статі не повинні сьогодні в’язати і шити. Забороняється лаятися і конфліктувати з ким-небудь.

День ангела 11 серпня відзначають чоловіки з іменами Олександр, Олексій, Анатолій, Веніамін, Костянтин, Кузьма, Михайло, Микола, Остап, Роман, Серафим. Також Сьогодні День ангела святкують жінки з ім’ям Серафима.

Раніше ми писали, коли будемо відзначати Три Спаса, що потрібно встигнути зробити до свят.

Також читайте про кращі рецепти до Медового Спасу.

Джерело: Народна Правда