12 серпня: чим цей день особливий, що не можна робити, у кого іменини

12 серпня: чим цей день особливий, що не можна робити, у кого іменини
Автор Желізняк Олександр в Новини

Православний світ 12 серпня вшановує день пам’яті апостолів від 70-ти Сили, Силуана, Крискента, Епенета і Андроніка, які жили в I столітті.

Що можна робити, а що ні, чим день особливий і у кого іменини – читайте у матеріалі Styler.

Перша назва свято отримало з тієї причини, що православна церква вшановує пам’ять мученика Іоанна Воїна, який жив в IV столітті.

Святому моляться воїни та їхні родичі. Також у Іоанна просять заступництва від ворогів і недругів, скривджені, невинно засуджені, просять розради скорботні. Святому моляться про повернення краденого, знаходження зниклих людей, звільнення з неволі, покарання тих, хто чинить неправильно, ображає слабких, використовує свою силу на зло.

У народного свята відразу дві назви – Іоанн Воїн, а також Силуан і Сила (Силин день, день сили).

Наші предки вважали, що з цього дня можна садити озиме жито.

Які прикмети 12 серпня Духота — до дощу. Комахи особливо приставучі і кусючі — перед опадами. Поривчастий вітер — завтра буде ясно. Кури злітають на велику висоту — перед дощем. Кішка заснула посеред кімнати — буде тепло і сонячно. Кішка довго і старанно вмивається — до гарної погоди. Багато горобини—осінь буде дощовою, а зима морозною. Гроза — до затяжної осені. Сухий і теплий день — до врожаю грибів.Що не можна робити в цей день Не переїдайте, будуть проблеми з фінансами. Не можна рвати, топтати і псувати рослина лопух. Не можна стригти нігті та робити манікюр, можна позбутися здоров’я. Не можна лінуватися, проводити день в неробстві — проблеми і неприємності будуть накопичуватися як сніжний ком. Не можна скупитися, проявляти скупість.

Іменини сьогодні святкують Авдон, Авундій, Анатолій, Андронік, Аполлоній, Валентин, Геласій, Герман, Ангеліна, Лукія.

Раніше ми писали, коли будемо відзначати Три Спаса, що потрібно встигнути зробити до свят.

Також читайте про кращі рецепти до Медового Спасу.

Джерело: Народна Правда