Як безпечно купити криптовалюту?

Як безпечно купити криптовалюту?
Автор Желізняк Олександр в Новини

Волатильність криптовалютного ринку дозволяє його учасникам непогано заробляти. Але важливо не тільки вибрати потрібну монету, яка принесе прибуток, але також вчасно та безпечно її купити. Розглянемо, коли краще купувати криптовалюту, способи безпечного обміну та ТОП-3 сервісів, які допоможуть вам у цьому.

Коли краще купувати криптовалюту?

Загалом купівля криптовалюти за своїм принципом максимально наближена до купівлі акцій. Ніхто не може сказати точний час, коли покупка буде вигідною та вдалою. Більшість новачків роблять основну помилку – купують криптовалюту на етапі її зростання, а потім дивуються стрімкому зниженню її ціни.

Ідеально час для покупки криптовалюти – це ситуація, коли монета знаходиться “на дні”. Це гарантує, що вона зросте у ціні. Але і це не означає, що потрібно скуповувати всю криптовалюту «з дна», необхідний експертний підхід та ретельна аналітика, яка й допоможе вибрати потрібну валюту.

Не варто гнатися за трендами – те, що вже «вистрілило», швидше за все, далі перебуватиме на тому ж рівні або знижуватиметься у своїй вартості. Якщо не йдеться про основні криптовалюти, як Bitcoin, Ethereum і т.д.

Де безпечно обмінювати криптовалюту?

Незалежно від того, вам потрібно купити або продати криптовалюту, необхідний надійний партнер для проведення операцій, щоб не ризикувати власною безпекою та збереженням монет. Розрізняють 2 основні способи обміну.

Криптовалютні біржі

Це посередник, який виступає між покупцем і продавцем. Ви купуєте криптовалюту та користувачів за ціною ринку, створюючи заявку на ордер, вказавши криптовалюту та суму, яку бажаєте купити. Якщо біржа знаходить потрібну пропозицію, здійснюється угода.

В результаті, покупці отримують бажану криптовалюту у потрібній кількості, а продавець – гроші. З переваг можна відзначити: широкий вибір токенів та криптовалют, ринкові ціни, наявність графіка ціни та безпека, т.к. популярні біржі проходять аудит безпеки та формують страховий фонд на випадок злому.

Обмінник

Обмінник криптовалют – це найпростіший і найбезпечніший спосіб, де користувачі можуть купити і продати криптовалюту. Основне завдання обмінника – обмінювати криптовалюту на гроші. Для цього достатньо лише пройти процедуру реєстрації, після чого створити заявку з обраною сумою, вказати способи оплати та адресу гаманця.

Обмінники суворо стежать за безпекою обміну, тому можуть запросити ПІБ та фото з паспортом для верифікації. Перевагою обмінника криптовалюти є те, що він працює швидко, видає електронний чек і має широкий вибір криптовалют та платіжних систем.

Обидва методи є зручними, ефективними та безпечними, але якщо хочете швидко продати криптовалюту, оптимальним вибором стане саме обмінник.

ТОП-3 надійних сервісів для обміну криптовалюти

1. Changeit

Changeit – зручний сервіс з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що дозволяє швидко і без прихованих комісій продати або купити криптовалюту. Подано широкий вибір популярних криптовалют, при цьому стабільно з’являються нові напрямки. Купити криптовалюту можна за допомогою картки будь-якого банку України.

Завжди вигідні курси, які стабільно оновлюються залежно від ситуації на ринку. Усі транзакції здійснюються за захищеним протоколом, тому особиста та платіжна інформація перебуває у повній безпеці. На випадок збою всі дані резервуються, тому не потрібно буде знову вводити.

Як безпечно купити криптовалюту?

2. FTX

FTX – біржа з простим і зрозумілим інтерфейсом, тому навіть новачки зможуть розібратися з тонкощами купівлі/продажу криптовалюти. Подано велику кількість валютних пар: криптовалюта, фіатні, комбіновані. Користувач має можливість налаштовувати інтерфейс по собі.

Перевагою перед іншими біржами – низька комісія за угоди, яку можна додатково знижувати у межах програми лояльності. Передбачено функцію швидкого виведення грошей. Недоліком є те, що будь-яких операцій потрібне проходження верифікації і немає простого Р2Р обміну криптовалюти на фіатні гроші.

Як безпечно купити криптовалюту?

3. Kuna

Kuna – популярна серед українських користувачів криптовалютна біржа, яка дає змогу проводити операції у гривні із мінімальними витратами на транзакції. Інтерфейс зручний та продуманий з російською та українською мовою. Комісії відносно невисокі, а також є можливість купівлі преміального облікового запису, який знижує комісію.

Верифікація для проведення платежів не є обов’язковою, можна здійснювати платежі на карти інших користувачів. Вибір токенів досить великий.

Як безпечно купити криптовалюту?

Яку криптовалюту вибрати?

Ринок криптовалют неймовірно широкий, при цьому щодня з’являються нові позиції. Новачку буває складно розібратися з тим, у що інвестувати свої кошти. Для заробітку необхідно ретельно аналізувати ринок, обираючи тренди ще на їхньому «зльоті». Але якщо ваша основна мета – зберегти заощадження у нестабільній економічній ситуації, тоді оптимальним вибором стануть стейблкоїн.

Це валюти із максимально низькою волатильністю, обмінний курс яких максимально стабілізують, наприклад, прив’язуючи курс до звичайної валюти. Прикладом такої валюти є USDT. Це перша криптовалюта, яка набула статусу стейблкоїну.

Основна відмінність полягає в тому, що в ній немає свого блокчейну, а стабільність забезпечують резерви фіатних валют, а також інші активи: позики партнерів, цінні папери тощо. Якщо ви шукаєте оптимальну криптовалюту для збереження заощаджень, тоді USTD – ідеальний вибір.

Висновок

Купити криптовалюту вигідно та безпечно – просто, необхідно лише довіряти перевіреним сервісам обміну або криптовалютним біржам. Якщо ви хочете провести операції швидко, безпечно, але менш вигідно – обмінник стане найкращим рішенням, а якщо у вас є вільний час для закриття ордера та вивчення непростого інтерфейсу, тоді біржа – ваш вибір. У кожному окремому випадку довіряйте лише професіоналам!

Джерело: Народна Правда