Особливості AirPods Pro

Особливості AirPods Pro
Автор Желізняк Олександр в Новини

Компанія Apple випустила вже кілька моделей True Wireless (повністю бездротових) навушників, але найбільш вдалою серією вважають вакуумні Airpods Pro Bluetooth . Які цікаві опції має цей пристрій та чому його варто вибрати, розповідають фахівці інтернет-магазину Stylus.

5 причин купити Аірподс Про

Основну свою функцію Apple AirPods Pro виконують чудово – на прогулянці, пробіжці або в приміщенні з іншими людьми ви можете комфортно прослуховувати улюблені треки або подкасти. Вони стануть незамінними помічниками у навчанні, оскільки під час онлайн-уроків вам буде зручно зробити нотатки. Але крім цього, навушники від Apple мають певні особливості, що виділяють їх серед інших.

Технологія активного поглинання шуму

Шумопридушення блокує зовнішні звуки навколо вас, щоб нічого не заважало прослуховування улюбленої музики, цікавої аудіокниги або важливої телефонної розмови. Це стало можливим завдяки вбудованим мікрофонам, які ловлять небажані шуми та компенсують їх зворотною звуковою хвилею. Якщо вам потрібно чути, що відбувається навколо, ви можете увімкнути “Прозорий режим” затискачем датчика на корпусі.

Особливості AirPods Pro

Ергономічний дизайн

Зовнішній вигляд досить лаконічний, і головна його перевага в тому, що навушники надійно сидітимуть у вухах. У комплекті три пари силіконових вкладок різних розмірів, щоб кожен міг підібрати зручний для себе варіант. Спеціальна структура цієї деталі з особливою конічною порожниною не створює тиску у вушній раковині, тому ви не відчуватимете дискомфорт навіть при тривалому використанні AirPods Pro.

Особливі функції для слабочуючих

Такі функції дозволяють настроїти персональні параметри. Наприклад, режим «Посилення розмови» активує спеціально спрямовані мікрофони, тому ви будете краще чути людину, з якою спілкуєтеся віч-на-віч. У налаштуваннях iPhone або iPad через пункт “Адаптація навушників” ви можете вибрати власні параметри аудіо, спираючись на можливості слуху.

Швидке підключення до сумісних смартфонів, ноутбуків або планшетів

Особливо виразно AirPods Pro працюють із технікою Apple. Можна створити пару з декількома пристроями – iPhone, iPad, Macbook або Apple Watch, а навушники автоматично підключатимуться до потрібного девайсу. З функцією “Загальне аудіо” ви зможете підключити дві пари навушників одночасно і насолоджуватися прослуховуванням аудіо або переглядом фільму вдвох.

Особливості AirPods Pro

Підтримка бездротової зарядки

У комплекті є кабель USB-C, призначений для заряджання Ейрподс Про, і якщо у вас є зарядний бездротовий пристрій стандарту Qi, зручніше буде скористатися ним для поповнення заряду.

Крім того, AirPods Pro мають захист від поту та вологи, хоча плавати та занурюватися у воду з ними не слід. Під час використання з пристроями Apple можна відстежувати рівень заряду кейсу та кожного навушника. Не важливо, яка у вас операційна система – IOS чи Andriod, Ейрподс Про стануть вдалим вибором для прослуховування аудіо.

Джерело: Народна Правда